SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vasobolan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
Co sadzicie o tym suplemencie. Czy jest warty zakupu? Wlasnie koncze cykl na mono + CP i myslalem albo o nim albo o nitrobolonie. Ale jakos nie jestem przekonany co do Treca i bardzej jestem sklonny kupic piewszy produkt. Mieliscie jakies doswiadczenia z tym suplementem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
https://www.sfd.pl/temat227634/
tu jest dyskusja Vasobolku

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mialem okazje stosowac Vasobolon jak dla mnie taki sobie o wiele bardziej zadowolony bylem z Arginivolu skladowo i z opini fajnie tez wygladaja White Blood z CL czy Nitrous z Syntrax'u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
zgadza sie Arginivol moze byc lepszy ale jest tez drozszy, a ja nie moge przeznaczyc na to za duzo pieniedzy bo trzeba zbierac powoli na zimowa kuracje :D. A masz moze cos godnego polecenia tak do 100zl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozesz sprobowac Vasobolon jesli mozesz doloczyc z 30 zl to np. WB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 242 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14786
haloen jakie masz efety po cyklu mono+cp i jak dawkowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
brałem vasobolan i...byłem bardzo zadowolony

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
przez pierwszy miesiac poszlo 7kg i ... nagle sie zatrzymalo. Przez drugi poszla sila troche a masa ani grama. Bralem tak jak zalecaja: rano mono, przed treningiem i po CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15145
Jadłem niedawno Vasobolan - pompa wyczuwalna, działanie ok - ale "skutki uboczne" moim zdaniem dyskwalifikują ten produkt.
U mnie powodował makabryczną zgagę i problemy żołądkowe. Potem przeszedłem na No-Xplode i White blood - efekty jescze lepsze, no i zero problemów żołądkowych, czyli wybór jest prosty...
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
dokladnie jak wyzej...
mega problemy zoladkowe zarowno u mnie jak i u kumpla...pompa dobra ale te skutki uboczne calkowicie go dyskwalifikuja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 242 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14786
w pierwszym miesiącu 7 kg !!!! ale połowa z tego to tłuszczyk chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GIANT MEGA MASS 4000 7 kg + XPAND 925 g

Następny temat

Aminostar® - zestawy,promocje,nowośći !!!

WHEY premium