SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vale tudo.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>UFC 1-10 sa ostre- ale nalezy je traktowac jako mordownie doswiadczony fighter vs podstawiona kukielka do bicia.<

No niezgodzilbym sie z tym jednak.Uwazam ze pierwsze ufc byly jednak konfrontacja mistrzow roznych styli.To ze niektore style sobie nie poradzily to inna sprawa podobnie jak to ze zdarzaly sie jakies wpadki np z Kimo-okazalo sie ze np duzy zawodnik futbolu amerykanskiego(Kimo,Varelans) moze wypasc lepiej w walce od mistrza 7 dana w okinawskim karate.Dobrze sie stalo ze takie walki mialy miejsce.

I jeszce to:

Severn vs Gracie-mistrz zapasow wolnych,klasycznych i sambo vs czarny pas bjj.

Shamrock vs Gracie-legenda w japoni kontra legenda w brazyli.

Moreira vs Juri Vaulin-wspoltworca gardy bjj vs mistrz europy w boksie.Kto byl tu kukielką co?

Art Jimmerson vs gracie-mistrz ameryki w boksie vs bjj.

Ichichara vs Royce- ten pierwszy to rowniez legenda karate w japoni a nie kukielka.

Pat smith vs shamrock-Pat Smith bardzo dobrze sobie radzil w K1.

Remco vs Ruas-mistrz europy w jiujitsu vs mistrz brazyli w valetudo

Godridge vs Bochlander-mistrz judo i boksu kanady vs uczen ze szkoly F. shamrocka

I cala masa innych przykladow co moglbym wymieniac aby dowiesc ze nie masz racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
"to że jest najskuteczniejsze to zostało już udowodnione" - najskuteczniejsze w klatce,i chociaz to najblizsze odzwierciedlenie, ale nie mozna przeciez duzo rzeczy, a uderzenie w krocze w parterze, lub ciągnięcie za włosy tudziez dlubanie w oczach napewno troche zmienilo by taktyke walki - co nie umniejsza jednak skutecznosci bjj)
fanatyk odpusc troche, bo wszystkie twoje posty są o tym samym : bjj niepokonane, najlepsze blablabla, i tak są tacy ktorych nie przekonasz o swojej slusznosci (nie mam na mysli siebie bo doceniam bjj)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Akira- wymieniles tych dobrych. Jednak bylo duzo innych zawodnikow. OPuscmy temat ufc 1-10 dopoki nie znajde tej stornki bo w ciemno wymieniac nie bedziemy. OKi?

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Netfan jak chcesz zapasnika.judoke,Bjj-towca ciagna za włosy w parterze co ty chcesz umzec na miejscu???Miałes kiedys ztycznosc z parterem(mowie o treningach a nie widzięłm w ufc).W Bjj parter jest przystosowany do karzdej pozycji jak sie zajmiesz łapaniem za włosy to niebdzie miło.Pazatym jka bym porównał ciagniecia za włosy do porzandego mocnego zakleszczenia nogami to bym wolał wrucic do domu bez kilku włosów niz z połamanymi zebrami ale to tylko moja opinia niedoswaidczonego Laika.( BO TAKA PRAWDA hehe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
akurat dzisiaj na treningu mialem czesciowo bjj, zapomnialem zobaczyc jakby sie ciągneło za włosy, albo dłubało w oczach(dopiero niedawno na to wpadlem), sprawdze przy najblizszym treningu na ktorym bedzie grappling.


netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
netfan internetowy wojowniku.Jak ktoś umie walczyć w parteże to żadne dłubanie w oczach czy walenie w jaja ci sie nie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
wiedzialem ze twoja odpowiedz bedzie na takim poziomie
pomijając tresc, ktora nic w sobie nie zawiera, oprocz oczywiscie wysmiania tudziez obrazenia osoby ktora odpowiada na twoj post (tylko to potrafisz), jest na niezlym poziomie ortograficznym...
nie zebym cie obrazal, nie mam takiego zwyczaju (wyzywania kogos od ciot, internetowych wojownikow, i rzucania k-wami we wszystkie strony), ale to twoje wypowiedzi wygladaja tak jak wygladaja

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neftan jak dorosne :) wybiore sie na zlot moze sie zapoznamy i zobaczymy co umiemy(ILE TRENUJESZ :)??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
bju to nie do ciebie :), to do fanatyka, twoja wypowiedz byla bardziej konkretna - porownaj ja z wypowiedzia fanatyka (na ten sam temat w koncu byla), no a jego jaka jest sam widzisz.
JKD od troszke ponad roku (zawieraja sie w tym obozy i seminaria), wczesniej 5 lat shotokan.



netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
netfan hehe wiem ze do fanatyka a ja niechce sie lac tylko mowie zebysmy sie zapoznali i posparowali na jkais zlotach hehe. A niejakies wyzwania i chamstwo:)(Tak apropo wiem ze to niemiesce ale pisze mi tam gdzie sie daje sog ze costam jakim nowy cos da sie mi dwac sogi czy nie??)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapobieganie "skutkom ubocznym" treningów

Następny temat

Prosba do Łodziakow

WHEY premium