SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 17030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1378
W poniższym linku znajduje się regulamin z mapą dojazdu do Teresina. "Dopiero" w grudniu zostanie ustalony dokładny termin MPN, ponieważ w kwietniu organizowane są u nas również Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Zapasach Dzieci, których data zostanie ustalona na posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Zapaśniczego. http://uksaktimax.pl/2017/12/08/viii-mistrzostwa-polski-nauczycieli-w-wyciskaniu-wielokrotnym-sztangi-lezac/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 171
Witam czy mogę dostać informacje na temat tych mistrzostw dla nauczycieli w roku 2018 kiedy będą chętnie bym do was przyjechał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 171
TERESINMS
Trochę to trwało ale zapewniam, że przygotowania do Mistrzostw są w trakcie realizacji ;)



Witam proszę o informacje wraz z regulaminem o zawodach dla nauczycieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ze strony organizatora.

Zapraszamy na VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc, które odbędą się w kwietniu 2018r. w Teresinie, Al. XX-lecia 32.

Organizatorem zawodów jest Gmina Teresin, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Teresinie , Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Kolbego w Teresinie, UKS Aktimax Teresin, Gminny Koordynator Sportu Szkolnego oraz Gminny Animator Sportu. Zawody odbędą się na hali sportowej GOSIR .

Rozgrywamy kategorie indywidualne nauczycieli, w podziale na mężczyzn, kobiety oraz drużynowo.












Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-12-09 12:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ciąg dalszy regulaminu






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Przepraszam za mały wulgaryzm ale usraliście się z tym akcentem w regulaminie nawet w tych mistrzostwach, enklawie prekursorów ww, więc będzie nas coraz mniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
dla kogo akcent jest reforma i postępem to wiadomo..dla kolegów , którzy akcent osiągają dzięki przeprostowi..po co tylko na siłę dorabiać do tego ideologię ..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Myślę że ruchy z akcentem dają możliwość spokojnego sędziowania i to jest cała ideologia.
Pojawiacie się raz w roku i macie trochę skromne rozeznanie co się dzieje w WW nie tylko w enklawie.
Z drugiej strony jak zaproponujecie i przywieziecie sędziego od "oczo pląsów" ( na pewno tak myślę że organizator się zgodzi) to nawet Was popre choć nie będzie można tego porównać z innymi wynikami no ale czy to ważne w końcu to MPN.Jak będą to postrzegać inni no cóż nauczyciele raczej reformatorscy nie są
Jak wiecie na ostatnich MPN też był taki regulamin i co a poszło po staremu więc się tak nie denerwujcie i spokojnie ćwiczcie bo wypada wykręcić lepszy wynik niż w zawodach z akcentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
Wszystko wycwiel prawda,jesteś autorytetem i wspaniałym zawodnikiem ..z przyjemnością oglądam Twoje boje..masz serce do walki, wiedzę i ogromne doświadczenie ..nie zamierzam się spierać i mądrzyć.
Zmiany, które wprowadzacie mają Wam służyć i to dobrze. Mi treningi ww sprawiają sporą frajdę, jestem też przekonany, iż jeśli prostuje się ramiona podczas boju prawidłowo, sędzia nie ma problemów i dylematów z "oczopląsami".
Mi akcent nie leży i tego nie ukrywam...i nie tylko ze względu na wynik, choć jak najlepszy wynik to raczej cel zawodnika ..
Głównym powodem jest mniejsza frajda z wykonania boju. Nie zamierzam jednak jako incydentalny uczestnik zawodów ww dymić do "starszyzny" ..pokocham akcent i będę się nim delektować.
Tyle w temacie.
Pozdro.
3

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Wycwiel mój szanowny kolego i autorytecie, prekursorze i tym co mnie kilka lat temu zaraził fajną rywalizacją i zdrowszym bojem dla weteranów niż WL np. Po pierwsze nie pojawiam się raz w roku, a to że nie ogłaszam wszem i wobec zawodów które organizuję w wyciskaniu wielokrotnym, nie oznacza że nic nie robię w tym kierunku. Oficjalnie wypowiadałem się wiele razy, że forma akcentu mi nie odpowiada i w ten sposób startował ani robił zawodów nie będę. W listopadzie i grudniu zorganizowałem w woj. opolskim 2 imprezy w WW, w kwietniu w Strzelcach Opolskich sam byłeś. Celowo nie ogłaszam tego wszystkiego na SFD żebyście mnie nie krytykowali. Robię swoje, lecę po staremu ciągiem ale dokładnie, 8.12.2017 na rocznicę działalności siłowni Fitfabryka w Ozimku sam zrobiłem 161x45, pozdrawiam Wrocław :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów niepełnosprawnych - 25.02-04.-3.2017 r.

Następny temat

XIV Mistrzostwa TKKF Tęcza Gostyń w Wyciskaniu Leżąc - 08.04.2017r.

WHEY premium