SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VENTOLIN

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Witam koledzy! Mam do was pytanie. Jestem biegaczem biegi długo dystansowe. Przed startem wziełem około 10 wdechów środka VENTOLIN w inchalatorze. Po wyścigu miałem kontrol antydopingową. Czy po 4h wysiłku mogę mieć test pozytywny??? Bieg trwał 4h ja 182 wzrostu 62kg wagi. Dzięki za info!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zależy pod jakim kątem były robione testy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
tylko mocz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
ale Twoim zdaniem mogę mieć kłopoty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
raczej nie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
z tego co się orientuje to jest wykrywalny kilka dni więc jeśli to był test antydopingowy to raczej wpadniesz, daj znać czy się udało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale biorąc przed samym jest szansa że nie wyjdzie,zależy też w jakim kierunku będzie konkretnie robione badanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak badania antydopingowe przy bieganiu to na pewno m in pod kątem ventolinu, mam w pracy dwóch maratończyków którzy na tym jadą to dopytam się ich jutro, z tym że faktycznie może się uda że w moczu jeszcze tego nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
o to mi właśnie chodzi,jesli wziął przed samym biegiem i od razu po oddawał mocz to wydaje mi się że mocz będzie czysty.Ale nie jestem pewny tego,tylko moje dywagacje.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Dibo22 prosze jak coś więcej będziesz wiedział daj znać pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
wykrywalnośc 4-5 dni z tym że dla salbutamolu jest jakaś granica powyżej której uznaje się za stosowanie dopingu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Półroczna bomba na pierwszy cykl

Następny temat

Tradzik na cyklu

WHEY premium