SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ventolin aerozol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Czesc!! Jako, ze mam astme, lekarz przepisuje mi Ventolin. Problem w tym, ze jest to aerozol w dawce 100mikrogram. Da sie cos z tym zrobic? Czy nie ma sensu na tym robic redukcji? W jakich ilosciach odczuwa sie pobudzenie? Czytalem, ze zaczyna sie od 4mg, to musialbym wciagac 40 razy. W inhalatorze jest 200dawek. Mozna dostac sally albo salmeterol bez recepty? Ktory z nich dluzej dziala?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
w czym pomaga ventolin ?? chodzi mi o sport ! chciałbym aby sie wypowiedzieli ludzie którzy zażywali tego pozdrawiam

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
wiesz ma czym polega działanie tego inchalatora?? on poszecha pęcherzyki płucne i poprawia pojemność płuc, to nie zabawka że se mozesz 40 razy wciągnąć... niewiem co tak ilośc mogła by spowodaowć.. może by ci sie krzywda stała , a może upośledził byśdzialanie dróg oddechowych.. umarł... kto wie..

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
No ale przeciez ten lek zawiera 100ug salbutamolu. Fakt, ze nie idzie on do ustroju, tylko od razu do pluc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
oj kombinujesz jak kon pod górke.


dieta z obnionymi weglami i fatem do tego wieksza garsc aerobow 4-5x/week i bedziesz wiedzial na czym stoisz.
1

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
dziennie mam kolo 4h aerobow. Dyscyplina - kolarstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
no to jeśli masz 4h dziennie rowerek to obetnij węgle kup BCAA i wszystko

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
A jesli chodzi o skurcze oskrzeli? Ile powinienem brac? Tak jak zaleca ulotka? 1-2 dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jeśli planujesz jakiś wysiłek fizyczny to 2 wciągnięcia 10-5min przed
wiem troche o tym środku bo mialem kiedyśzapalenie oskrzeli..a mój kolega ma astme a gra w pilke w 3 lidze
1

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
A jakis inny aerozol jest lepszy? Co polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
dziwne że lekarz nie przepisał ci inhalatórów: Pulmicord i Oxis oxis zawiera:dwuwodny fumaran formoterolu a pulmicord zapomniałem , idz do lekara i sie zapytaj o te dwa inhalatorki je bierzesie zazwyczaj razem jeden po drugim

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
dlaczego dziwne? Ten lekarz wie, ze uprawiam kolarstwo. Moze to dlatego? A co? One sa lepszE?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka!

Następny temat

NPP+Meta

WHEY premium