SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzytkownik

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
No wiec ostatnio była akcja z kolesiem ,ktory oszukiwal ludzi
Mial na sprzedaz mutant masa itp..

w temacie "uwaga oszust" wypowiedzial sie uzytkownik o nicku Marcusv
Pisal tam ,ze go tez niby oszukal -_- ,ze nie odzyska kasy bo niby mu powiedzieli ,ze mogl kupowac przez allegro/ebay itp... tak pytal sie.. misia gogo chyba
pisal tez o tym aby usunac dane osobowe tego "oszusta" bo mozna miec przez to problemy
Jego posty byly pisane aby w jakis sposob pokazac ze nie da sie z tym nic zrobic i aby lepiej nie poglebiac tematu..

ktos tam napisal ,ze Marcusv to wlasnie ten oszust
Z kolesiem jak gadalem przez gg (z tym od mutant massa) to cholernie dziwnie pisal // taki nieogarniety byl i jak patrze tak na jego posty (marcusv) to strasznie mi przypomina jego styl ;p no nie wiem moze mam juz problemy z psycha i jakos wmawiam sobie

koles jest od 15 dni na forum // caly czas siedzi w dziale targowisko i niby zaklada tematy ,ze cos kupi itp.. ale sa to niewypaly

pisal niedawno ze chce kupic bialko sfd a za jakis krotki czas chce sprzedac 2x bialko sfd.. ciekawe czy cos zamawial//a nawet jak kupil bialko u Was to dziwne zemu tak spidnie dochodzi i juz leci na sell
dziwne ma te tematy// nie tylko ja go podejrzewam ;P

mozna porownac jego ip z tego oszusta ? wiem ze bezporoblemowo mozna zrobic inne ip na kontach bo jest na prawde wiele sposobow..
no ale mogl nie pomyslec

Jestem negatywnie do typa nastawiony ...
Jezeli myle sie to sorry Marcusv

jego profil
https://www.sfd.pl/profil/452474

Nie to ,ze bede oskarzal kazdego podejrzanego no ale ten koles to na prawde wyjatek

Mam nadzieje ,ze Banan sprawdzi to

chcialbym wiedziec czy moje przypuszczenia sa trafne

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Dzięki za informację ,sprawdzam i zaraz dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
na 99,9 % to ta sama osoba! - przestrzegam przed jakimikolwiek interesami z osobami, które są na forum krócej niż pół roku, nie udzielają się w różnych działach , mają mało wysłanych i przeczytanych postów

Użytkownik został już zbanowany, jego dane są zabezpieczone tak samo jak w przypadku poprzedniej osoby czyli "Makiss" , jeżeli będzie potrzeba będą oczywiście mogły być udostępnione organom ścigania.

Oczywiście jak podobne osoby zostaną zauwazone zawsze można pisać tutaj w dziale, w targowisku lub bezpośrednio do mnie , zakładka kontakt u góry forum i jest tam do mnie mail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Organa scigania a czy tutaj dalbys rade podac ip tej osoby ? ewentualnie wyslac mi na maila

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Niestety ale tego nie mogę uczynić, bez stosownego pisma nie mogę rozsyłać tego typu danych. Z forum jednak one nie znikną i są zachowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
mozna sprawdzić email?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
można wszystko ale dane osobowe są chronione prawem i nikt tutaj publicznie ich nie ujawni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464
ten koles amesz to co ja od niego kupilem to tez ta sama osoba ...

zalezy jakiego koles ma neta bo ip moze byc zmienne

Zmieniony przez - PanDamian w dniu 2012-08-05 15:28:19

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Jak ma internet z neo to owszem, ip jest zmienne

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Wystarczy gdzies zalozyc konto itp... kafejka , u kolegi itp... jezeli ktos potem uzywa konta z innego kompa to chyba nie nadpisuje sie na nowe ip .. nie wiem ;p wydaje mi sie konto bedzie mialo ip takie jak podczas zakladania /// nawet chyba przez bramki proxy mozna tworzyc konta bezporblemowo ;p

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
To , że ma zmienne ip to dla odpowiednich organów nie jest żaden problem, namierzają takie 'dziecko neostrady' wraz z jego zmiennym ip w kilka chwil.
Konto ma zawsze Ip takie z jakiego korzystasz miejsca, wiec zalozenie nie ma tu nic do rzeczy, jak teraz piszesz z domu - pokazuje Twoje domowe ip, napiszesz od dziewczyny z innego miasta ,to na Twoim koncie pokaze sie ip dziewczyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomyłka

Następny temat

PROŚBA O USUNIĘCIE DZIENNIKA

WHEY premium