SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzupelnienie diety na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Klatka 107 biceps 36 brzuch 93

Wiek

25

Waga / wzrost

87Kg/181cm

Staż treningowy

6mc

Cel cyklu

Jeszcze dwa tyg rzezby a pozniej masa

Stosowane już wcześniej suplementy

Aminokwasy FA, napalm przedtreningowka, muscle peak inner armour

Stosowane wcześniej spalacze

Thermo speed olimp

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Niestety tylko zdrowe odrzywianie, calkowite odrzucenie slodyczy, alkoholi, fastfoodow i innych niezdrowych gowien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Witam, kilka miesiecy temu wspomagalem sie forum i prosilem o pomoc w zbiciu opony i zrobieniu rzezby. 3 mc cwiczylem systematycznie na silowni trening FBW + aminokwasy + thermo speed + hydroizolat inner armour muscle peak. Pozniej mialem wyjazd w delegacje i cwiczenia tylko z hantlami i opuscilem sie w diecie. Wrocilem 2 mc temu od tygodnia wrocilem do tych samych odzywek. Po przerwie zauwazylem spadki w obwodach (dlatego wrocilem do suplementow) na dana chwile z 91 zrzucilem do 87, spadly boczki na brzuchu widac miesnie. Obwody powoli wracaja do stanu przed delegacja. Diete mam na takiej zasadzie ze rano jem jajecznice lub twarog lub ciemne pieczywo z chuda szynka na obiad ryz z kurczakiem i po treningu ryz z mlekiem albo twarog. Wystarcza mi to jezeli chodzi o glod, nigdy nie jadlem za duzo (wiecej niezdrowych rzeczy dlatego uZbierala sie oponka). Chcialbym uzupelnic diete suplementaki bo za 2-3 tyg chcialbym zaczac pierwszy cykl kreatynowy i tez miec pomysl na diete. Czy mozecie pomoc w uzupelnieniu tak aby cykl kreatynowy i cwiczenia byly efektywniejsze? Nie chce oczywiscie jechac na samych suple ale tez nie ma sensu nie jesc za duzo i chciec rosnac. Prace mam czasami od 6-18 a czasami wcale ciezko mi zorganizowac stale posilki. Macie jakies propozycje? Z gory dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Udałbym sie na Twoim miejscu do działu odżywianie i ogarną diete, bo kreatyna niestety nic Ci nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Czyli bez 100% zaangazowania w duete treningi suplementy nic mi nie pomoga? A co jezeli nie moge jesc bo nie jestem pojemny lub nie mam mozliwosci? Tacy ludzie nie maja szans na dobra sylwetke? - nie pytam zlosliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Po prostu żeby mięśnie rosły organizm musi mieć je z czego budować tak? Nie ma budulca - nie ma mięsnia. Stąd też potrzeba diety z nadwyżką kaloryczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Rozumiem to jak najbardziej dlatego nie maja do konca mozliwosci spozywania posilkow regularnych ani czasami co 2-3 h zglosilem sie z zapytaniem do dzialu suplementacji czy mozna te braki nadrobic w inny sposob? Nie mozna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Nie trzeba spożywać regularnych posiłków.
Liczy się ILE zjesz.
Nie można tych braków nadrobić w inny sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Pojedyńcze braki możesz uzupełniać białkiem bądź gainerem ale nie w momencie gdy cała dieta leży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Czyli rano mam jesc wiecej? Obiad wiekszy? I tak samo wieczorem na nic? 2 g bialk 6 wegli i 1 tluszczow? Jak zjem wiecej na raz to organizm i tak nie przyswoi?! Najwiecej luzu mam od 17-23 ale 18-19 mam trening baden lub rower?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Poczytaj lepiej.
Dział odżywianie-podwieszone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 221
Ok. Czyli w dziale suple nie mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w dobraniu cylku )

Następny temat

Kreatyna z wodą z kranu przegotowaną ..

WHEY premium