SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga, do wszystkich którzy są przed i po maturze!Matura a Siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierd.olenie.

Polski ogarniałem dzien przed.
Angielskiego wogle i tak było 90%.

Biologie już na ostro bo weekend przed pisaniem

Oczywiscie w trakcie roku mile widziany jest przynajmniej niewielki wkład pracy.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
zgadzam sie z wami wszystkimi co do słowa, tylko że dla mnie ta matura to tylko taki okres przejściowy.Cały czas myśle o tym gdy to wszystko sie skonczy, jak sie wezme za siebie.A po drugie nie znacie mojej mamuski, nie bede sie tu pisal jaka ona zła czy cos, ale ja jako najmłodsze pokolenie dostaje najbardziej, moje dwie siostry wychowały sie w okresie bez komputerów i telefonów komórkowych,i staruszka cały czas mi gledzi jak mnie zobaczy przed komputerem że nie dosyc siostry cięzko pracowały(mieszkam na wsi) to sie jeszcze uczyły do późna, Jak to słysze to mnie szlak jasny trafia. Na siłownie chodze, ale to tylko sporadycznie, żeby jeszcze bardziej nie spaść. Ale nabieram wiekszej motywacji, po waszych słowach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
to co bedzie jak pojdziesz na studia i bedziesz chudl po 5 kg w trakcie kazdej sesji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Ogarnij się.. Masz 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Da się te dwie rzeczy pogodzić bo przecież nikt po szkole nie siedzi cały czas nad książkami :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 2h w autobusach. To idealny czas na naukę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Jakby drogi w tym kraju były lepsze, to jeszcze można było bo poczytać, a tak mam tylko kawałeczek krajowej 17, a potem to juz zawieruchy takie ze szok :D no ja wiem, i zgadzam sie ze spetzem, ze wystarczy miesiac moze dwa przed maturką dobrej nauki i wystarczy. A na studiach nie wiem co bedzie, ide do siostry mieszkac, a ta z góry mi powiedziała ze mi gotowac nie bedzie, wiec juz zapowiada sie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Spoko loko. Na studiach totalne luzy. Nie wiem kto ci co nagadał. Czasami z ang coś zadaja do domu. A tak to tylko przed sesja się uczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zależy na jakie studia idziesz.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1365
Na razie w planach jest inzynier budowlaniec lub tym podobne, w kazdym bądź razie łatwo nie bedzie. MIalem isc na oficera, ale to chzba nie jest najlepszy pomysl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek bokserski

Następny temat

Pytanie odnośnie plakatów ;)

WHEY premium