SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszczypnąć klate

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
podejrzewam ze możesz mieć rozciągniętą skórę po redukcji no i troche tłuszczyku, czekaj czasu a wszystko bedzie ok. Też tak miałem po redukcji i z biegiem czasu coraz mniej mam tej skóry wiec nie bój nic ;p

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Dr_Kotwica aha dzieki, mozliwe możliwe. A kiedys tez duzo rozciagania cwiczylem jak cwiczylem breakdance szczegolnie klaty do takeigo jednego cwiczenia moze od tego to bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
bardziej prawdopodobne jest to ze po sadełku ci ta skóra została, cwicz nie przejmuj się tym przecież z dnia na dzien moze być tylko lepiej ;D ja mam problem z klata i brzuchem ale serio mówie ze ciągle odnotowuje poprawę, ćwicz dokładnie i trzymaj dietę , ewentualnie spróbuj trochę węgli przyciąć bo moze cie zalewa bo za dużo szamiesz

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Noo od wegli mnie zalewa wlasnie zauważyłem. Taka mam tendencje do łapania fatu. Wlasnie pisalem w innym watku o obcinaniu kalori to to zrobie. DObra dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
:o
nawet mi do glowy nigdy nie przyszlo zeby sprobowac "Uszczypnąć klate" =p

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3283
Nie bo poprostu jak sie ma suchą mase tak jak np. moj kolega to nie da sie go uszczypnac nawet zero tłuszczu czyste miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
Ufo jak jakaś nazwa filmu brzmi uszczypnac klate 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Dawaj fote!
Spróbujemy poszczypać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
akrolW to wez sie za cwiczenia poza tym nie ladnie tak szczypac kolegow :D!

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

joga

Następny temat

ILE WYDAJECIE NA ODŻYWKI ?

WHEY premium