SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulica

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35356

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Pochwal sie w takim razie swoimiLatwo gadac nie wypelniwszy profilu klubowego nie ?.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 854
Lol noze w rekawach u dresow. Hehehe. Dobre. Usmialem sie. Sam mam z nimi stycznosc na codzien i jakos nie zauwazylem u nich takich wynalazkow(przewaznie trzymaja w kieszeni, proste i skuteczne)
Pozatym laza w grupie jak ida kosic/rozbriac itd. Po co ktoremu noz w rekawie? Jak juz wyciagaja wczesniej i po sprawie. Zreszta wiekszosc z nich nawet nie umie sie nim poslugiwac. Ot machnac kazdy umie.
Za duzo filmow. Bodajze na jakims filmie z B.Wilisem byla akcja z nozownikiem co se z rekawa wyciagal.
Owszem zdarzaja sie wyjatki. Nie twierdze ze nie. Ale bez jaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mam jeszcze gorzej- 178 cm i 78 kg. Teraz jednak ludzie są coraz wyżsi i coraz chudsi, więc mają niestety sporą przewagę nad normalnie zbudowanymi facetami. Wiadomo, że lepiej ważyć te 84 kg przy wzroście 200 cm niż przy wzroście 183 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Lukas222: "Wiadomo, że lepiej ważyć te 84 kg przy wzroście 200 cm niż przy wzroście 183 cm." Skąd ta teoria? 200cm i 84kg to chucherko, a 183cm i 84kg to dobrze zbudowany facet, więc przewagę w walce ma ten drugi (patrząc na warunki fizyczne, nie na technikę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To ciekawe czemu bokserzy w lekkich wagach mają niedowagę z 10 kg lub więcej. Im jesteś wyższy w swojej kategorii wagowej tym lepiej. To samo jest na ulicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Po 1. "To ciekawe czemu bokserzy w lekkich wagach mają niedowagę z 10 kg lub więcej."
A w wadze ciężkiej też mają niedowagę?

Po 2. "Im jesteś wyższy w swojej kategorii wagowej tym lepiej."
W stylach chwytanych raczej nie... 200cm i 80kg vs 180cm i 80kg... Kto ma lepsze warunki fizyczne?

Po 3. Zobacz na pierwsze turnieje UFC... Z reguły wygrywali chwytacze, a z tego wynika, że style chwytane są raczej lepsze niż uderzane pod ulicę, czyli lepiej mieć 180cm i 80kg, niż 200cm i 80kg...

Po 4. Pozbądź się kompleksów. To że masz zje**** genetykę i nie możesz zwiększyć swojej masy mięśniowej nawet o gram (pisałeś sam o tym w innym temacie) nie upoważnia Ciebie do gadania głupot.

Zmieniony przez - Spinaker w dniu 2005-09-21 20:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
lukas2222 raz piszesz ze lepiej byc niskim i napakowanym teraz zmieniasz zdanie.mowiles tez ze najwazniejsze sa warunki fizyczne a ostatnio piszesz ze nie chcialbys bic sie z dziewczyna 55 kg ktora ma czarny pas w karate.poza tym powienes bardziej wyluzowac.bo zazwyczaj piszesz rzeczy albo zeby sie usprawiedliwiac albo sie zalisz.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ok maja niedowage ale w boksie mamy kolesiow ktorzy oprocz takich warunkow maja technike, potrafia trzymac przeciwnika na dystans, kotrowac lewym, na ulicy byczek rozpedza sie i wjezdza w takie chucherko jak w maslo juz jest przy nim i ten jego zasiego juz mu nie jest w stanie pomoc, teraz liczy sie to kto potrafi lepiej panowac nad swoim cialem, srodek ciezkosci u 200 cm przy wadze 80 kg?hmm...Wzrost i waga nie sa tak wazne jak Ci sie wydaje, wazniejsze jest ich proporcjonalne ustawienie, nie za gruby nie za chudy, a takze ogolna sprawnosc fizyczna, technika i sila.Takie jest moje zdanie.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
W każdym temacie ludzie piszą co innego. Kilka miesięcy temu wszyscy pisali, że niski i napakowany facet nie ma szans z wysokimi chuchrami a teraz jest odwrotnie.
Że nie mogę zwiększyć masy mięśniowej to fakt, ale na szczęście mam te swoje 78 kg przy 178 cm, więc nie jest tragicznie. I jakbym chciał sie dowartościować, to bym pisał, że to jednak gość normalnie zbudowany ma przewagę, bo w końcu sam taki jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
"W każdym temacie ludzie piszą co innego. Kilka miesięcy temu wszyscy pisali, że niski i napakowany facet nie ma szans z wysokimi chuchrami a teraz jest odwrotnie." Np gdzie tak pisali? Nie wierz bezgranicznie w to co piszą, sam wywnioskuj co jest prawdą. Zresztą pomyśl sam, kto w walkach na regułach MMA ma większe szanse - 200cm/80kg, czy 180cm/80kg. Który jest silniejszy? Z reguły ten drugi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zasady unikania napadów

Następny temat

Kto ważniejszy? Styl czy człowiek?

WHEY premium