SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA! Wiadomość

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Drodzy forumowicze, moderatorzy

Mam zaszczyt przekazać wam wiadomość od naszego drogiego kolegi i specjalisty z forum, Iversona. Chciałby przeprosić za swoją nieobecność, ale ma tak dużo zajęć, że niejeden z nas by temu nie podołał. Studia, praca, biedak nie ma nawet czasu na przyjemności. Jakby tego było mało, ma neta tak wolnego że autobus PKS linia Kacze Doły - Pierdzioszkiewicze to przy tym tytan szybkości.

Brakuje nam Jego wiedzy, pracowitości itp, itd... (nudna gadka)... oraz po części ojcowskiego nadzoru w spamie (błehehehe żartowałem, spam się sam pilnuje)

Ive pisze, że strona otwiera mu się pół godziny, więc o wejściu i napisaniu czegoś na forum nie ma mowy, nawet takiej wiadomości.

Będzie się starał jak najszybciej przerzucić na szybszego neta i wrócić, o ile pozwolą na to obowiązki.

Pozdrowienia z tropikalnego miasta Warszawa

edit (kazał dopisać że...) : "wrócę to użyje swojej siły do wpajania wiedzy i poszerzenia jej dalej, tak jak ze słynnym a6w"

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-10-28 21:48:18

"In the end, everybody bleeds the same"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
bede tesknil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
wrócę to użyje swojej siły do wpajania wiedzy i poszerzenia jej dalej, tak jak ze słynnym a6w "słynne a6w"hehe

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Podbijam

Mam takie prawo, co nie?

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Dzieki na info


Co do a6w sie nie zgodze

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Pisałem jak leciało, ale z tym a6w to już cytat, więc z Ivem dyskutować na ten temat jak wróci

Podbiję jeszcze raz żeby nie było że się nie wywiązuję

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2008-10-30 19:03:15

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
widać że tysiace osób ten temat poruszył ....no ale swoją drogą 99% tematów w tym dziale to nowi użytkownicy, którzy niby skąd mają znać Iv'a??
co do cytatu to chyba Iv podał go z przymrużeniem oka bo a6w jest treningiem znanym chyba każdemu kto posiada neta i interesuje się ćwiczeniami na brzuch,więc za bardzo nie trzeba poszerzać wiedzy o nim .......inna sprawa że skuteczność tego planu jest mocno dyskusyjna, a już na pewno polecanie tego planu każdemu bez wzgledu na cel trenningu itp. przez większość forum jest lekko irytujące...
nawet z Berym miałem kiedyś wymiane poglądów na ten temat( https://www.sfd.pl/kaloryfer_a_masówka-t440102.html ), ale w końcu doszliśmy do consensusu

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35589
Nikomu się nie kazałem tutaj wpisywać, ogólnie mówiąc po **** to robić Przeczytać i przyjąć do wiadomości. Jeszcze raz wieczorem podbiję i idzie na dół, chyba kto miał przeczytać to przeczytał

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który z tych dwóch wybrać?? NA MASE

Następny temat

bicepsy

WHEY premium