SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USBlabs Jack3d wasze opinie i rady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402469
łaczyć mozesz na wiele sposobów czy to mono czy tcm z jakim kolwiek suplem przed treningowym, nie ma zasady ze mono lepsze z tym a tcm z tamtym,
niebezpieczne nie bedzie alemozesz nie najlepiej sie czuc po tym itp. ,
jak na pierwszy takiego rodzaju supel wybierz cos bez geraminy pokroju HP, no skotgun, saw, Nitrobolon II itp.
same suple przyrostu siły Ci nie dadza ale w połaczeniu z treningiem odpowiednim powinno byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a pjerdolisz wincol, miarka jack3da tak nie klepie bo nie ma niewiadomo ile gery na porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402469
podaj mi zdanie gdzie tak niby napisałem!
podałem tylko przykład jakie moze miec odczucia po tym tym bardziej ze chłopak nawet supli z wieksza kofeiny nie brał a co dopiero geramina
wszystko zalezy od podatnosci na takie srodki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zalezy od podatnosci na takie srodki,

no wlasnie wiec nie wiadom jak zareaguje na nawet 25mg 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402469
dlatego nie napisałem ze na pewno zle zareaguje ale "moze zle zareagowac" a to znaczna róznica, tym bardziej biorac pod uwage kolegi doswiadczenie z suplami bo to tez ma znaczenie

niektórzy zle reaguja na kofeine a co dopiero gera,
niech kolega sprawdzi swoja tolerancje najpierw na lzejsze srodki,
po co rzucac sie na głeboka wode od razu skoro jest kilka ciekawych supli bez geraminy

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-08 15:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no tak geramina z tego co wiem jest mocna jednak skoro są 2 standardowe porcje to mógłbym zacząć od jednej jeśli to nie jest niebiezpieczne to czemu nie... Jednak wciąż nie dostałem odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytanie, bo to jest przedtreningówka i wciąż nie wiem czy to ma tylko za zadanie "zmotywować nas do trenigów" dając większego kopa przed i na treningu, a także lepszą regenerację czy tak jak kreatyna, że będę miał dużo lepsze wyniki siłowe niż gdy "jadę na sucho".
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna dla mnie, bo jak pisałem na początku dla mnie priorytetem jest siła, chęci do ćwiczeń to ja mam póki co.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-02-08 18:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402469
napisalem Ci juz wczesniej, nie działa to jak kreatyna bo nia nie jest ale w sposób posredni moze sie przyczynic do wzrostu siły masy (jezeli własciwie trenujesz i sie odzywiasz) poprzez mozliwosc przeprowadzenia intensywniejszych treningów,
odczujesz np.wiecej checi, energii do ciezkiej pracy,lepsze skupienie, oddalenie zmeczenia

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-02-08 18:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
aha czyli stąd te połączenia Jac3da z kreatyną, cm3 itp żeby siła lepiej szła na cyklu? Jak tak to co mi polecacie do tego Jack3da tj w tym co czytałem cm3 czy coś innego, bo tak sobie myślę, że jeśli to ma mi pomóc w budowaniu siły z połączeniem, które mi doradzicie to brałbym tego Jack3da oczywiście zacząłbym od mniejszych dawek.. Co o tym myślicie!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402469
do tego wezmiesz pojedyncza forme kratyny np.mono czy jabłczan zalezy co Ci bardziej odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wtedy będę miał dużo lepsze wyniki siłowe po cyklu niż z samym Jack3dem? Mono kreatyny brałem tj mówiłem, a słyszałem, że jak się coś bierze, a 3 cykle miałem na tej kreatynie to trzeba od tego "odpocząć" nie wiem czy to prawda chyba, że jabłczan liczę na wasze rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Cell Mass + No Xplode

Następny temat

ANADRAULIC PUMP

WHEY premium