SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal M-Stak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95561

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
UNIVERSAL NUTRITION Animal M-Stak




OPIS:

Universal Nutrition Animal M-Stak to suplement o silnym działaniu zwiększającym efektywność procesów anabolicznych w organizmie. Zwiększa siłę oraz wytrzymałość, pobudza mentalnie, ułatwia osiąganie coraz lepszych wyników - przede wszystkim w dyscyplinach siłowych, ale także wytrzymałościowych i innych.

Universal Nutrition Animal M-Stak zwiększa skuteczność wykonywanych treningów, poprzez oddziaływanie na przebieg procesów biochemicznych o kluczowym znaczeniu dla anabolizmu. Działa w między innymi następujący sposób:
- maksymalizuje retencję azotu w organizmie
-zwiększa tempo biosyntezy białek wewnątrzustrojowych
- wspiera działanie hormonów takich jak np. insulina, testosteron czy hormon wzrostu
-minimalizuje procesy kataboliczne i straty w mięśniach

Universal Nutrition Animal M-Stak zawiera skuteczny ogranicznik działania estrogenów, dzięki czemu osiągane przyrosty są jeszcze większe - bez ryzyka skutków ubocznych w postaci nierównomiernie rozłożonego tłuszczu.

Universal Nutrition Animal M-Stak jest bardzo silnym suplementem ułatwiającym uzyskiwanie gwałtownych efektów anabolicznych. Zawiera bogaty, wszechstronny skład o kompleksowym działaniu.

Universal Nutrition Animal M-Stak to suplement, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród profesjonalnych kulturystów i ciężarowców.

Informacja żywieniowa:
Ilość w jednej porcji (1 paczka):
- Witamina C (jako kwas askorbinowy) 50mg
- Witamina B6 (jako pirydoksyna HCl) 10mg
- Wapno (jako fosforan wapnia) 150mg
- Magnez (jako tlenek magnezu) 100mg
- Cynk (jako pikolinian cynku) 30mg

Kompleks naturalnych flawonów/steronów
- 5-metyl-7metoksyizoflawon 100mg
- 7-izoprooksyizoflawon 100mg
- 20-hydroksyekdyson 100mg (ß-ekdysteron)

Czynnik wzrostu (hGF)
- Pirogmtaminian L-argininy 2,5g
- Alfa-ketoglutaran L-ornityny 1,3g
- Lizyna (jako lizyna HCl) 1,2g
- Tauryna (jako L-tauryna) 750mg
- Leucyna (jako L-leucyna) 100mg
- Izoleucyna (jako L-izoleucyna) 50mg
- Walina (jako L-walina) 50mg

Wzmacniacze hormonu utleniającego
- TriboxybolT 250mg (29% saponiny sterydowe)
- Acetyl-L-karnityna (ALC) 250mg
- Karnityna (jako L-karnityna) 50mg
- Inhibitory anty-aromatyzacyjne
- 5,7-Dihydroksyflawon (Chryzina) 100mg
- Wyciąg z kudzu (izoflawony) 150mg

Blokery DHT
- Wyciąg z palmiczki 200mg
- ß-sitosterol 250mg
- Wyciąg z pygeum 50mg

Wzmacniacze insuliny
- Kwas alfa liponowy 10mg
- Polinikotynian chromu 100mcg

Kompleks energii metabolicznej
- Wyciąg z guarany (22% kofeiny) 500mg
- Wyciąg z gorzkiej pomarańczy 400mg (4% synefryny)
- Wyciąg z kordycepsu 100mg

Kompleks oczyszczający wątrobę z substancji toksycznych
- Lizofosfatydylocholina 50mg (z lecytyny)
- Oset mleczny (nasiona) 75mg

Sposób użycia:
Przyjmować jedną paczkę dziennie przez 21 kolejnych dni. W dni treningu przyjmować paczkę 45 minut przez początkiem ćwiczeń. W dni wolne od treningów przyjmować jedną paczkę rano lub wczesnym popołudniem. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, należy stosować cyklicznie: trzy tygodnie przyjmowania i tydzień przerwy. Powtórzyć zgodnie z zapotrzebowaniem.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-08 14:38:08

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 11:29:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pandzimson
polecam ten suplement 4,5 kg na jednej puszce wierzcie lub nie ,ale sila skoczyła o 25kg na klate ;_



Powiedzcie mi gdzie takich sieją ???
Pojadę tam i spalę te miejsce wrzód trzeba likwidować dla dobra organizmu i wrzodu dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Potrzebna opinia. Zakupił już ktoś ten produkt?

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
Nie jestem specjalnie zachwycony.... prawdę mówiąc nie poczułem większych efektów, ale nie zauważyłem także żadnych spadków po zakończeniu, przed czym byłem ostrzegany.
Kolega brał go razem ze Stak 2 i to przyniosło mu bardzo dobry efekt. Jednak sam M-stak jak wspomniałem wcześniej wrażenia na mnie wcale nie zrobił.
1

Przez ból do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
używałm i jestem b zadowolony bardzo dobrze sie po nim ćwiczy w szczególności w połączeniu ze stack 2.Zjadłem 5 puszek tego wynalazku i powiem ,ze nie żałuje dobrze wpływa na siłe ja używam po cyklach kreatynowych w celu utzymania wypracowanej siły(czesto wzrasta) i masy i zawsze sie udaje POLECAM
1

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
nie zauważyłem poprawy siły ani masy, podobnie jak po kreatynie z przewagą dla kreatyny

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
wlasnie koncze M staka i wzialego go tak jak >Jabpol< po kreatynie i spadkow nie ma sila poszla i wytrzymalosc... po zazyciu pakietu mija jakies 30 min. mam ochote na za***isty trening i robie za***isty trening :D POLECAM !!!
1

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Ja zjadłem jedną puszke tego M-Stacka po cyklu z NO-Burst. Na NO poszła mi siła i zwięszyły się obwody. Na M-Stacku troche tego utraciłem szczególnie te obwody javascript: test('');
javascript: test(''); M-stack w moim przypadku okazał się totalną klapą, żadnego odczucia, zupełne placebo. Podsumowując: wielkie rozczarowanie i strata kasy

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4040
Jestem po paru cyklach mieszalem to z Stakiem 2 masy przyszlo troche w sumie jestem zadowolony..

"Kulturystyka to nie tylko sport,to również styl bycia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
efekty mierne...
ja po nim miałem jakiś straszny zjazd i lipa na treningu...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Dzisiaj zaczynam pierwszą puszkę, w połączeniu z ostrowią, gainerem natura best i tribulusem oraz glutaminą - zobaczymy - dam znać!
2

babcia mawiała: pracuj, pracuj bo grzbiet ci sam nie wyrośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
canaletto - są jakieś efekty Twojej suplementacji m-stakiem? pytam, bo sam zakupiłem jedną puszkę i wacham się czy brać go razem ze stakiem kreatynowym czy osobno....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Cuts

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

WHEY premium