SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 10: Nogueira vs Werdum

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9730

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Rozumiem, rozumiem. Tylko uważam, że Cain nie powinien mieć kompleksów w parterze, szczególnie z góry. Chociaż uważam, że ta walka w parterze by się nie toczyła, bo Cain by go zajechał w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tylko ,że problem z JDSem był taki ,że panicznie bał się parteru z Cainem ,dlateog m.in wyłapywał takie plomby w stójce,Werdum skupi się na stójce nie na bronieniu obaleń i będzie ciekawa walka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nie lubię Werduma straszliwie. Cain sobie z nim poradzi, a wg mnie jak JDS wygra z Reemem to mogą zrobić walkę Werdum vs JDS, bo Werdum nawet chciał dostać JDSa, a jako mistrz nie jest tak opłacalny dla UFC jak Cain.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobry plan wtedy hunt zawalczy z Cainem we wrześniu jak jest zaplanowane! .........ehh wątpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
TSa dostanie po Bigfoocie (jeśli Cain wygra) albo Werdum albo wygrany Dos Santos/Overeem.. Hunt jeszcze sobie trochę poczeka no chyba, że np JDS/Reem/Big Nog doznaliby kontuzji to wówczas może wejść w kogoś miejsce a tak to jeszcze pewnie z 2 wygrane walki od TSa, bo kolejka jest.. Teraz imo dostanie albo Nelsona (jeśli ten wygra z Kongo) albo zwycięzcę Gonzaga/Browne, bo reszta jest zajęta. Wgl to ja wątpię czy nawet jak Hunt wygra TSa dostanie - jest już stary, rekord 9-7, nie sprzeda nawet połowy PPV z Cain/JDS/Reem pewnie do tego walka z Cainem może okazać się niewypałem, bo 90% - Cain obali i go szybko zmasakruje a 10% (nawet dużo mniej) Hunt trafi w np. 20 sekundzie walki i będzie rozczarowanie walką i byłoby gadanie jak z JDSem, że Hunt jest lepszym fighterem, bo go ustrzelił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Z tym progresem stójki Werduma to ja bym sie wstrzymał do czasu, aż zawalczy z sensownym uderzaczem, bo wypunktowanie Nelsona czy KO na Russowie to nie jest wielki wyczyn. Z Overeemem pokazał swoją "stójkę"...

W porównaniu do Caina, Werdum jest w stójce zwyczajnie powolny. Cain zajedzie go szybkoscia i wytrzymaloscia, jak to robi z kazdym swoim przeciwnikiem, kvrwa on ostatnio posadził strzałem JDSa w 1 rundzie, a Wy tu sie doszukujecie szans Werduma w stojce

I też nie wydaje mi sie, aby Cain miał kompleks na glebie - nawet Materla mówiła, że bjj Caina jst surowe, ale tak konotroluje z góry i tak pracuje biodrami, że poddać go ni chvja. Do tego jeszcze dodajmy fakt, że nie leży na przeciwniku jak placek węgierski, tylko cały go napyerdala morderczym g'n'p.

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Werdum pokazał dobrą stójkę z Overeemem.. nie potrzebnie się kładł, jeśli dojdzie do ich 3 walki to myślę, że Werdum będzie chciał stójki i może zaskoczyć, chociaż stawiałbym na Overeema..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-07 10:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Kurcze chciałem ten rewanż zobaczyć dużo wcześniej.Teraz raczej 65-35 dla Werduma.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
gala na Fuel TV (10) nie na FX jednak.

obecna rozpiska:

Antônio Rodrigo Nogueira vs. Fabricio Werdum
Erick Silva vs. John Hathaway
Ildemar Alcantara vs. Jason High
Thiago Silva vs. Rafael Cavalcante
Karlos Vemola vs. Caio Magalhaes
Derek Brunson vs. Ronny Markes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo powrót Thiago Silvy całkiem niezła gala się zapowiada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka kontuzja, ważne

Następny temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

WHEY premium