SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on Fuel TV 10: Nogueira vs Werdum

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9732

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam nadzieję że Hathaway wygra i da przy okazji dobrą walkę. Co by nie mówić ostatnio decyzje i decyzje... jeśli wygra to już każdy będzie musiał się z nim liczyć w wadze półśredniej

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nogueira jest rok starszy a wygląda jak ojciec Werduma Oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Cain obije Big Foota. Werdum wygra z Big Nogiem.

Jak JDS wygra z Huntem, a Overeem z kimś tam to pewnie zestawią na jesień Cain vs Werdum o pas i co-main zaległe Overeem vs JDS o TSa.

Dobrze kminię?

No ale mam nadzieję, że Hunt pokrzyżuje wszystkie te plany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Dana powiedział, że wygrany JDS/Hunt dostaje TSa, ale ofc to Dana powiedział a on TSy obiecuje na prawo i lewo i ch** z tym. Werdum imo jak Big Noga pokona to następną walkę o TSa zawalczy albo jeśli Hunt/JDS dozna kontuzji wejdzie jako replacement a Overeem jak wróci to hmm tak jak pisałem albo zwycięzca Kongo/Nelson (najlepiej) albo Browne/Gonzaga winner no chyba, że nie będzie mu się spieszyło do klatki i Nogueira wygra z Werdumem to Reem vs. Big Nog o TSa następnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980

ten obrazek najlepiej prezentuje Big Noga.

I believe in Big Nog to największa legenda MMA w historii HW, niezniszczalny, liczę, że pokona Werduma mimo, że jest underdogiem! Werdum ma trochę więcej argumentów. W każdej płaszczyźnie może zagrozić Werdumowi, fakt Werdum lepszy w parterze, obecnie lepsza albo inaczej - bardziej kompletna stójka, ale Big Nog serce do walki jak nikt, imo jak będzie przygotowany to lepsze cardio i ma lepszy boks, myślę i wierzę w to, że będzie surprise - Big Nog TKO - 2 runda ! Oby tylko wyszedł w formie jak na Mira w 2 walce, ale w ch** ciężko będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
they way they spar at that gym, it's basically a fight. Already seen one guy with a broken orbital, one broken nose, broken ribs and busted eye just on the days I was there. Werdum is in prime shape and running train on everyone. They even brought in current ufc heavyweights from other gyms and they got destroyed.

i absolutely love big nog and he is a legit class act, but werdum is making a run at the title and it sucks big nog gonna get kocked out in the process.
koleś napisał jakiś


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślę, że Werdum pojedzie Antonia, na dzień dzisiejszy. Lepsze poddania, lepszy klincz, przejścia pozycji - wiadomo.

Stójkę chyba też ma już lepszą, sporo się podciągnął i raczej się nie da już tak boksersko dojeżdżać.

Zwłaszcza, że mimo że nie jest specjalnie szybki, to Nog będzie przy nim wyglądał jak w miodzie znowu... "Wiek" robi, swoje, obaj mają mniej więcej tyle samo lat, ale Minotauro ma lekko licząc ze dwa razy więcej minut spędzonych w klatkach i ringach, a co zebrał to jego... Tu nie ma porównania.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja chciałbym,żeby Minotauro wygrał. jeden z moich ulubionych brazylijskich fighterów, z czasów kiedy brazylijacy fighterzy nie byli fałszywymi hipokrytami i cwaniaczkami

Zmieniony przez - lex levis w dniu 2013-05-16 21:06:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Swietna forma Werduma ! Mysle, ze z latwoscia wygra z Nogiem. Potem powinien dostac walke o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@lex_levis - zgadzam się! Minotauro to chyba największy kozak w historii MMA i z kim by nie walczył to jestem ZA nim!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka kontuzja, ważne

Następny temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

WHEY premium