SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 87: Overeem vs. Arlovski – wyniki i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Statystyki sa dla tych, ktorzy nie potrafia punktowac walk. Walka byla bardzo bliska jak Parowa napisal, osobiscie dalem 3 rundy Juniorowi, ale jakby decyzja poszla w druga strone to nie byloby to oszustwo. Junior pokazal lepsze cardio dlatego wygral rundy mistrzowskie i zarazem walke, ale na poczatku Stipe byl lepszy i boks, presja i proby obalen zdaly egzamin w duzej mierze zwlaszcza patrzac na ryj Juniora po walce.

Pamietam, ze Obelx jest fanem talentu Miocica i pisal ze naj**alby Werduma, podzielam jego zdanie.

Jednak szanse Werdum ma spore, nie zdziwie sie jak wygra. Do tego walka w Brazylii.

Ja dalej twierdze jednak, ze jak Cain bedzie zdrowy to im wszystkim naj**ie. Tylko powinien walczyc tak samo, presja, uderzenia i obalenia z kazdym, wg mnie jego kontrola i gnp>bjj Werduma z plecow.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gdyby decyzja w walce Miocic-JDS poszła w drugą stronę to BYŁOBY to oszustwo
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pop******iło cię chyba

http://mmadecisions.com/decision/5762/Junior-dos-Santos-vs-Stipe-Miocic

btw Werdum a zwłaszcza Overeem nie są w stanie przetrwać takiego lania jak Junior




Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-10 16:43:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
w ch**u mam karty sędziowskie i inne duperele. JDS pewnie wygrał i koniec.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie wkleiłem tego linku bumie żeby pokazać karty sędziowskie tylko punktacje redaktorów stron amerykańskich o MMA. Podział świadczy o tym, że walka była wyrównana i ci co punktowali dla Miocica mają większe pojęcie o MMA niż ty i ja mimo, że też uważam, że Junior wygrał.

Dla niektórych Lawler vs Condit to oszustwo, bo nie znają pojęcia "znaczące uderzenia".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie. Też dawałem mu trzy rundy i ani jednej mniej. Statystyki są zayebistym narzędziem, tylko trzeba umieć z niego korzystać.

Umiejętność ta to zadanie sobie pytania np "Jaka była wymowa ciosów zaznaczonych w statach?" Czy polowa z nich była jak u Condita - czyli muskane, zadające 0 dmg (szkoła amatorskiego boksu), czy wszystkie były jak na JDS-a przystało - a wszyscy wiemy jak przystało na JDS-a

Czyli możemy śmiało powiedzieć że statystyki w wypadku JDS-Miocic mówią dużo, bo zarówno jeden jak i drugi mają podobną siłę uderzenia, a więc tą jedną zmienną mamy pod kontrolą i wyjaśnioną. W przypadku Lawler - Condit sprawa jest dużo trudniejsza, bo z jednej strony ogromna przewaga stat na korzyść Condita, ale ich wymowa dużo większa u Lawlera. Dla tej walki sugerowanie się statami jest niepoważne... Ale nie dla walki JDS - Miocic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale jak popatrzysz na te statystyki to JDS wyprzedził Miocica głównie w body shotach a na głowę jest po równo . ciosy na głowę > Jaby juniora na Bebzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Na głowę remis + wszędzie indziej przewaga JDS. Jaki wniosek?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W decyzji Lawler - Condit nie było wała
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Muszę obejrzeć jeszcze raz tą walkę ,ale z tego co pamiętam to bliska i Miocic zaskoczył plus połowa forum tego i innych pisało ,że JDS to już nie ten sam zawodnik po wp******ach od Caina itd ,plus sam przyznał ,że był odłączony w tej walce ,jak dla mnie jakby zawalczyli znowu to Miocic mógłby go zrobić bo jest coraz lepszy ,a JDS ciągle stoi w miejscu.\

Ale Werdum zrobi Miocica według mnie ,Miocic też prawie kopnięć nie używa tu upatruję szansę Werduma i klincz oczywiście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile godzin ćwiczą zawodowcy w tygodniu?

Następny temat

SEMINARIUM: ŻYWIENIE W SPORTACH WALKI

WHEY premium