SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 64: Gonzaga vs. Cro Cop 2 – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Cro Cop j**aq niesamowita długowieczność ćwicząc w piwnicy....

Nie da się go nie lubić

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
a ja za koszulkę w cccp bym go nawet z Cainem do klatki wpuścił w nagrodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Patrząc na to, jak rasistowskie K-1 i w ogóle Japonia byly dla łokci, to łokcie Cro Copa robił wrażenie....

Nieźle je wyćwiczył, zwłaszcza biorąc pod uwagę że piwnica jednak.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ja zawsze wierzze w cro copa .chociaż w stojce walczy jakby był przestraszony ,imo może spokojnie naj**ać shauba,mira czy Nelsona,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4953
Strasznie zawiodłem się na Janku. Zwłaszcza, że miałem 200 zł postawione na niego + Helda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
TezAndrzej
Patrząc na to, jak rasistowskie K-1 i w ogóle Japonia byly dla łokci, to łokcie Cro Copa robił wrażenie....

Nieźle je wyćwiczył, zwłaszcza biorąc pod uwagę że piwnica jednak.


W piwnicy może ćźwiczyć, ale z lepszymi sparingpartnerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cro Cop przetrwał i ładnie załatwił zmęczonego Gonzage, mimo to jest pewnie w podobnej formie co w jego walkach z Mirem, Schaubem i Nelsonem czyli w następnej / jeszcze kolejnej walce dostanie w p***e, ale i tak SZACUNEK, bo załatwił groźnego Gonzage w tym wieku i przy takim zużyciu i wgl Cro Cop ciągle nie ma złej szczęki (wg mnie).

Błachowicz i jego "myślałem, że wygrałem" - UFC weryfikuje, przegrał pewnie i piękny trolling KSW ze strony UFC (KWS haha).

Pawlak ładnie, naprawdę dobrze.

Maryna Moroz oooo, biedna Jo Jo została zgwałcona no to ja chcę Jędrzejczyk vs Moroz teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w sumie zmęczonego, Cro Cop tym łokciem dobrze go zranił, ale Gonzaga już był ogólnie zmęczony w 3 rundzie bardziej niż Mirko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moroz nie dostanie TS. Obstawiam, że o TS zawalczy z Gadelhą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Konferencja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 136: Brooks vs. Jansen – wyniki

Następny temat

UFC Fight Night Poland DYSKUSJA PO GALI

WHEY premium