SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 64: Gonzaga vs. Cro Cop 2 – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven ,no Gonzaga ma j**nięcie jednak a traafil na początku Mirka ,i ten dał radę przetrwać , z Nelsonem walczyl z zerwanym bicem ,pozatym nelson jest już też strasznie obity ,według mnie obić by go mógł spokojnie,aha no i wygrywał do pewnego momentu mirko ,z schaubem też dawał radę aż dał się nabić na cios podczas kopnięcia , z Mirem natomiast pasywna walka do tego kolana.

A co do janka to i tak jego miejsce JEST w UFC mimo wszystko na pewno jest top 15 fighterem LHW,,, przegrał z 9 w rankingu Manuwą przez decyzję - jedyna wygrana Manuwy przez decyzję...

Zmieniony przez - xper w dniu 2015-04-11 23:32:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
Aż się specjalnie zalogowałem. Pawlak mnie mega pozytywnie zaskoczył, crocop i te jego łokcie rewelka. Fabiński wygrał i chyba robił to co do niego należało w sumie nie miał pełnego okresu przygotowań itp. Bomba i Omielańczuk - no obawiam się że mogą polecieć z hukiem. Maryna Moroz - całkiem spoko ale mam nadzieję że jeśli dojdzie do walki z Asią to Asią ją sromotnie rozwali. Janek - panie dzięki za zj**anie mi kuponu cały pojedynek na wstecznym, prócz lewych prostych praktycznie nic kicha straszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
wiadomo o ktorej start konfy ?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisało, że o 23:30. Ale pewnie z jakieś 15-30 minut trzeba bedzie poczekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0

Błachowicz i jego "myślałem, że wygrałem" - UFC weryfikuje, przegrał pewnie i piękny trolling KSW ze strony UFC (KWS haha).



Też to zauważyłem i od razu banan na mojej twarzy się pojawił :)

Imo ta gala UFC o wiele lepsza niz gale KSW. Z reszta poziom Polskich zawodnikow zostal zweryfikowany.
Cieszy mnie to ze na sfd w dniu gali juz ponad 100 stron w temacie :) + ile komentow bylo jeszcze na f24 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Frekwencja niezła na forum. Najbardziej mnie wkurzyła ta Moroz. Wygrała w debiucie i już TS chce z miejsca. Calderwood psychicznie się spaliła. Szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
Gala o wiele lepsza niz gale KSW ? hmm... no okej, KSW mozna nielubic za pare rzeczy, mimo wszystko nie wiem gdzie to "wiele lepsze" dziś było

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
No tez mnie dyspozycja Jo Jo zaskoczyla. Chociaz trzeba przyznac, ze w stojce byla lepsza niz Moroz. Dlatego tez mam nadzieje, ze Aska ja ubije jak dojdzie do ich walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
aska na bank ją ubije.

jest lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
dawać konfę...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 136: Brooks vs. Jansen – wyniki

Następny temat

UFC Fight Night Poland DYSKUSJA PO GALI

WHEY premium