SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC FN: Jacare vs Mousasi - 5 września!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gdyby ten gosc byl technicznie kiepski Nie mialby naczelnego fana w ekspercie stojki Jacku Slacku. A to on uwaza, ze Reem ma najlepsza stojke w HW.

A to xper powiedzial jest bardzo interesujace.fakt-gdzie cios Aliego w MMA.przecierz poslal Hariego spac w zasadzie. Gdzie jego lewy hak I prawy overhand?
Co myslicie o tym?

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Steven0

Co do cb enediktal to status powinieneś mieć IDIOTA a nie znawca, bo jedynie co potrafisz na tym forum to p******ić bzdury, pisać oczywistości, przekręcać, wmawiać i atakować ludzi. Jeżeli ja mam prosty umysł to ty faktycznie jesteś tym idiotą albo trollem internetowym. Może, któryś z modów płaci ci żebyś nakręcał dyskusję i forum wciąż było żywe!?



Po pierwsze: cudowny ból dupki, ziomeczq. Jestem rozbawiony xD
Po drugie: Postów: 9838, a ja mam 1806 i jestem tu dłużej chyba i nie miałem przerwy. Tobie powinni płacić, bo się tak słodko angażujesz, młody człowieku. Aż czuć te emocje - "ktoś nie ma racji w internecie, nie dam mu żyć, nie dam SOBIE żyć".

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Macie kurde ostre rozkminy o nic w sumie.

Overeem regularnie od 2002 wygląda jak zabójca przez 3 minuty po czym zaczyna dostawać twardy oklep, z którego zwyle już nie wychodzi cało.

Nawet jego brat ma ten sam rys 'psychologiczny'.

Ostatnio wygląda to coraz gorzej, ale to chyba dość jasne, że nie można przez 15 lat zbierać po głowie bez konsekwencji. Reem i tak się trzyma.

Cały dowcip polega na tym, że mnóstwo osób stwierdziło, że to się MUSI zmienić po tym jak typ sobie doebał niesamowitą klatę.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Faktycznie trzyma sie swietnie w porownaniu do innych z "jego czasow".
Zeszly zabieg na erwach w lokciach byl 1 operacja w jego karierze.
Nie wyglada jak weteran ktorym jest w wieku 34 lat w porownaniu z innymi
Pogratulowac
Koles jest niecaly ROK mlodszy ode mnie I po pietnastu latach walki wyglada jak dobre 5-7 lat mlodziej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
grind
Gdyby ten gosc byl technicznie kiepski Nie mialby naczelnego fana w ekspercie stojki Jacku Slacku. A to on uwaza, ze Reem ma najlepsza stojke w HW.



nie chodzi o to,ze jest kiepski technicznie,tylko mizerny w defensywie. tarczuje na pewno bardzo ladnie.

zreszta ofensywa tez nie ma sie co podniecac,ale to tylko moje zdanie. dopoki jest nakoksowany jak polowa chlopow z HW razem wzieta ( ),to chociaz wlacza mu sie tryb "niesmiertelny" i jakos to bardziej przekonujaco wyglada,ale i tak wiadomo,ze sprowadza sie do klinczu i kolana,bo niczym wiecej w ostatnich walkach sie nie popisal mam wrazenie. i nie sadze,zeby sie cos w tej kwestii mialo zmienic. i Jack Slack moze sobie mowic,ze Overeem jest tez najlepszym baseballista swiata,w MMA mowienie o tym,ze ma najlepsza stojke,to zwyczajnie kpina.

swoja droga,swoje robi tez taktyka,ktora jednak u Reema ulegla zmianie i ostatnie walki stara sie rozgrywac rozsadniej,nie rzucajac sie jak dzis na przeciwnika. to tez moze wplywac na to,ze sprawia wrazenie bardziej ospalego i takiego mniej zadnego krwi,"BO POZIOM TESCIA NISKI TAK BARDZO". rownie dobrze mogl ruszyc od poczatku na Rothwella,trafic czyms tam (kolanem,wiadomo ),wygrac walke i nie byloby dyskusji. a ze bawi sie w gameplany (dobrze/zle-nie oceniam),szanujac swoja marna wydolnosc,to taki sie wydaje malo przekonujacy. gameplan fajna sprawa,gorzej jak dostajesz w 1 rundzie wpier.dol

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-09-08 23:15:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Racja - defensywe ma swietna w k1 a w mma to widzimy jaka.mimo wsystko na jego miejscu sprobowal bym recevtrzymac wysoko jak w k1,no przeciez wiekszosc jego rywali ma partner Nie wybitny wiec czemu bac sie TD? Raczej back sie trafienia w leb w hw.

O Jacky mialem na mysli jego ocene walk Nie tarczowania he he

Reakcja na koks u ludzi bywa rozna-u niego dziala swietnie,widac roznice ogromna w psychice agresji itd bez tego.

Gdyby ufc pozwalalo walczyc poza org to chcialbym zeby poszedl do Glory,w ufc moze 1,2 walking I jak dalej rownia pochyla to po calosci w k1,gdzie moglbby odejsc na emeryture z pasem

Poruszylys temat jego taktyki co w sumie jest czyms z czego zaczalem sie powoli smiac bo faktycznie wyglada to tak jakby mylil taktyki wzgledem rywali heh.
Bo wydaje mi sie ze na BF bylaby wlasciwa taktyka ktora mial na Brownea widzac walking BF z Cainem.
Na Brown's lepsza by byla taktyka z BF zwlaszcza po tym co wiemy teraz po walce z Werdumem.
Mira wypunkcil ladnie ale pewni tu taktyka nic by Nie zmienila.
I znoeu na Bena chyba lepsza by byla taktyka z Browna.

Jak o tym mysle od jakiegos czasu to naprawde sa I byly to "bardzo niefortunne",wybory taktyki lol

Zmieniony przez - grind w dniu 9/9/2014 12:00:09 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
I prosze wszystkich o wybaczenie ale moj ulubiony fighter distal tko I mam bol duszy.

Zmieniajac temat czy uwazacie ze jacare dostanie zaluzonego tsa I czy ma w ogole podjazd do Weidmana?


Hmmm wlasnie przeczytalem cos ciekawego:
Oczy musialem przecierac.

http://www.mmamania.com/2014/9/8/6121767/ufc-anthony-johnson-alistair-overeem-still-dangerous-top-heavyweight-in-the-world-mma 

Zmieniony przez - grind w dniu 9/9/2014 3:50:56 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podjazd ma ale ciężko typować. Szanse na pewno ma, jest w mega formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
JAcare może poddać albo nawet zależeć takiego Weidmana, jeśli go wysweepuje bo obalić ew. z klinczu tylko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty/sztuki walki a masa

Następny temat

Trening pod MT + kontuzja

WHEY premium