SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 217: Bisping vs St-Pierre – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




Całe nagranie. Jak wspieram JJ w porażce tak się trochę o nią obawiam bo:

1. klepała i to ewidentnie

2. Mam wrażenie, że za tym świetnym humorem stoi brak przyjęcia na klatę ogromu porażki, brak refleksji na ten temat itp itd.

3. Idąc dalej, skutkiem poprzedniego punktu, może być niewyciągnięcie wniosków - i póki co trochę tak to wygląda. Przegrane mogą nauczyć od chvja, ale trzeba im spojrzeć prosto w oczy , czyli "tak, klepałam" i "tak, Rose pyerdolnęła mnie mocno i de facto obnażyła moją obronę", "muszę poprawić to i to, bo inaczej nie będę najlepsza"
Póki co mam wrażenie, że JJ wręcz wymusza na sobie pozytywne nastawienie, no ale może się mylę...



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-11-07 12:02:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1720
Ehh no rzeczywiscie slabo to wyglada, a po konfie myslalem, ze da sobie z tym rade. Ja tez widzialem jak klepie, no ale coz moze tak ja odcielo, ze nawet nie pamieta, ze klapala matę podobnie jak Najman.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
JJ chyba żyje w innym świecie. Pewność siebie to raz, ale tutaj zupełnie odjechala. Zgadzam się z Dremorem. Aśka udaje teraz i tworzy pozory. Niestety bez jakiś refleksji może to się dla niej kiepsko skończyc.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Aśka ma już nie tą szczene i Rose jest szybsza. Gorsze strikerki trafiały już dobrze Aśke jak Gadelha czy Kowalkiewicz. Aśka ma bardzo dobre kopnięcia i dobry prosty, ale Rose jest lepszą bokserką. Wgl ona dopiero 25lat ma i od lat trenuje z Barrym także na miejscu Aśki próbowałbym klinczu/obaleń w rewanżu, bo czuje, że w dystansie Namajunas ją zmiażdży.

Co do Bispinga to wszystko wskazuje na to, że sp******i przed Whittakerem i słusznie niech sp*****la, bo to mądra decyzja, Reaper jest straszny. Ta walka miała na celu pokazanie, że nawet czołowy welterweight Bispingowi naj**ie
Do zrobienia są 2 walki:
Johnson vs Dillashaw o pas 125
i
Woodley vs GSP o pas 170
i McGregor vs Ferguon tylko pytanie czy się dogada z UFC.
Jakby wygrał GSP i Conor to by mogli zrobić mega superfight


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-11-07 18:04:52
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
JJ pomimo tego że ma dopiero 30 lat, to już jest bardzo ,,zużyta''. Szczena i szybkość już nie ta, teraz jak jej słabość została odkryta to każda rywalka będzie dążyła do nokautu i wydaje mi się że w rewanżu z Rose znowu dostanie. JJ ma już nawyki których od tak nie poprawi.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Andrade to nie dążyła do nokautu? Z Andrade wyglądała wyśmienicie, więc takie pochopne wnioski to mnie śmieszą.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2017-11-07 18:55:01
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No to klepała, czy nie? Może ruchy ręką nie były zbyt mocne, ale jak dla mnie było to odklepanie. Tłumaczenia Aśki, że chciała poprawić pozycję, podnieść się i że nigdy nie odklepywała i teraz również nie odklepała, to bujda.



Joanna Jędrzejczyk
„Ktoś powiedział, że klepnęłam, ale ja nigdy nie odklepywałam. Żartujesz sobie? Prawdopodobnie próbowałem wstać, ale nie zrobiłem tego. To była dla mnie sekunda. Wiem, że zajęło to trochę czasu – od upadku na matę po ciosie i pozostałych uderzeniach, gdy miałem pozycję żółwia, ale dla mnie to było jak fragment sekundy. Wiem, że to trwało kilka długich sekund.
To wygląda zupełnie inaczej niż ludziom się wydaje, że tak jest.”


Jędrzejczyk została poproszony przez Helwaniego o wyjaśnienie, dlaczego wyglądało to tak jakby odklepywała.

Joanna Jędrzejczyk
„Nie odklepałam … Nie zrobiłam tego. Słyszałam to jakieś dwa razy, ale daj spokój. Nie klepałam. Prawdopodobnie próbowałem wstać. Prawdopodobnie nie wiedziałam, co się dzieje w tym czasie. Moje ciało … Nie mogłem złapać właściwej równowagi, wiesz? Nie klepałam, nigdy nie odklepywałam i teraz też tego nie zrobiłam.”
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27303
jak to mowią nasi politycy...pycha kroczy przed upadkiem....i odklepaniem..jak widać...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Odklepała jak nic, to miała być próba podniesienia się? Widać ta porażka nic nie zmieniła.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja mam na to wyj**ane czy odklepała czy nie, imo tak, ale dla swojego wizerunku to dobrze że się do tego nie przyznaje. Andrade, Karolina i Claudinho nie uderzają tak dobrze jak uderza obecnie Rose Namajunas koniec kropka. Rose w swojej karierze miała największe problemy z zapasami a teraz niszczy w stójce i w parterze.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbijanie wagi przed zawodami

Następny temat

nokaut Materli na KSW40 to fart podobny do Rozala

WHEY premium