SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś w końcu straci oko to zaczną palić jana jak sie gówoburza w mediach rozkręci.
Wtedy wprowadzą kary, środki zapobiegawcze itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A nie zmienialo sie cos wlasnie ostatnio z tymi paluchami ? Dzemor cos wklejal.

p.s
Panowie zaklad na avatar coniego skonczyl razem z gala ufc 203.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-09-11 17:49:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak są, ale będą obowiązywać dopiero od 1 stycznia 2017 roku http://mmania.pl/aktualnosci/nowe-zasady-dotyczace-walk-w-mma-oto-najwazniejsze-z-nich-13858 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jeśli Faber faktycznie zrobił z RiverY kaleke to powinien wylecieć z ufc z Wilczyn biletem, a Ribera dodatkowo pozwać to do sądu cywilnie (tylko tu niestety trzeba kasy i prawników, a chuy wie czy Rivera ma na to hajsy)

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak dla jasności to na zdjęciu Travis dźga Werduma xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
też dopiero zauważyłem lol\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Rogan dobrze zrobił, że naprostował Reema, bo takich cwaniaczków, którzy wmawiają "wygrałem walkę, ale sędzie nie widział, więc zwycięstwo moralne moje" trzeba tępić na każdym kroku, a Joe zrobił to w delikatny sposób.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
joerogan: I asked the UFC brass if we could please refrain from interviewing fighters after they've been KO'ed. I don't think it's wise nor fair.

joerogan: If you've ever talked to a friend who has been KO'ed their perception of reality can be drastically off & their memory is severely impaired.

No ale, haters gonna hate.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Joe Rogan mądry gość i wiadomo ze nie zrobił tego źłośliwie

I popieram go, że to słąba opcja kazać się pojawiać na konferencji gościowi, którzy kilkanaście godzin wcześniej miał wstrząśnienie mózgu

Też już kiedyś miałem taką rozkminę, że jak fighterzy po ciężkim wpyerdolach są w stanie się w ogóle jakoś sensownie wypowiadać

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja swoje juz napisalem w temacie poprzednim. p******e to juz, szkoda moich nerwow I energii.

Werdum wygladal duzo slabiej niz w ich pierwszej walce. Po walce pokazal SWA klase. Co by mi nie pyskowal jakis taboret wazacy polowe ze mnie nie bede go bil, bez przesady.

Biorac pod uwage jak wygladali Cain I Werdum w walkach z Travisem Tak jak napisalem Steven-ts pewnie dostanie Cain.
Sadze ze zmieli Miocica jak JDSa-w koncu maja podobny styl walki. Werdum dostanie rewanz z JDS I ciezkie ko. Bedzie Cain vs JDS 4 w 2017

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co się dzieje z MW ?

Następny temat

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

WHEY premium