SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
grind
host82
Dremor
Lol, wiadomo że Reem by wygrał. Gdyby miał taką psychę jak mówisz to by nigdy nie wrócił po porażce


Jego powroty po porażkach podyktowane są raczej względami finansowymi niź jego psychiką heh




hejter level ekspert. to nawet ja tak bezmyslnie Werduma nie hejtuje widze ze masz ogromne pojecie o walce i psychice fighterow
gdyby mial taka slaba psychike jak ci sie roi, to by nie wygral zadnej z ostatnich walk, a z JDS i z Nelsonem, to juz w ogole, bo od nich zbieral pod siatka - wg twojej "logiki" wtedy by padl psychicznie i dostal ko.
Ale co ja tam wiem, psycholog fighter na forum wie lepiej


Ok nie lubię go i może stąd moje nieadekwatne wypowiedzi na jego temat m.in szukanie wymowek dla jego zwyciestw czepianie sie psychy itd jednak nie chciałbym uchodzić za hejtera bo w żadnym wypadku nie mialem zamoaru odmawiac mu jego umiejętności czy osiagniec itd niepotrzebnie kierowalem sie sympatiami zamiast zauwazac suche fakty porostu to nie jest zawodnik z topki jak dla mnie...chociaż przyznajcie sami ze wielu pokładalo w nim większe nadzieje i juz dawno widziało go mistrzem...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
host82
...porostu to nie jest zawodnik z topki jak dla mnie...
A kto jest dla Ciebie zawodnikiem z topki oprócz Miocica, Werduma i Velasqueza? Dos Santos? Lesnar? Barnett? Hunt? Arlovski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
MMA
host82
...porostu to nie jest zawodnik z topki jak dla mnie...
A kto jest dla Ciebie zawodnikiem z topki oprócz Miocica, Werduma i Velasqueza? Dos Santos? Lesnar? Barnett? Hunt? Arlovski?


Nie krępuj się, wymieniaj dalej...

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To z innej beczki, kto w takim razie jest dla ciebie "zawodnikiem z topki"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To z innej beczki, kto w takim razie jest dla ciebie "zawodnikiem z topki"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Zmieniony przez - bane158 w dniu 2016-09-15 17:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
bane158
To z innej beczki, kto w takim razie jest dla ciebie "zawodnikiem z topki"?



A to bardzo proste przecież, zawodnikiem z topki jak zapytałes jest dla mnie Cain m.in

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Overeem to zawodnik z topki, rankingowo czasem zamykał top 10 a czasem był w ścisłej czołówce jak np. teraz spokojnie w top 5 czy po pokonaniu Lesnara/JDSa chyba nawet w top 3 był.
Nie wiele brakło a byłby teraz mistrzem i trójca psychofanów Reema teraz spuszczałaby się, że od początku wierzyła w Reema, że w rewanżu byłoby to samo, że Reem go sprytnie załatwił i ubiłby go tak czy inaczej w 1 rundzie i że nie widzą Caina czy Werduma z Reemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Bez przesady Stefa. Ja jestem wielkim fanem Reema, a w rewanzu z Werdumem dalbym 50:50. A w walce 5 rundowej nawet lekką przewagę dałbym Werdumowi. Imo Werdum udoskonalił bardzo swoją stójkę co zaprezentował w walce z Huntem, a z Miocicem po prostu się podpalił i wyłapał KO. Niemniej jendnak mysle, ze JDS Werduma po prostu znokautuje.

Co do samego Reema to mam nadzieje, ze sie chlop znow podniesie i da jeszcze swietne walki w UFC.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co się dzieje z MW ?

Następny temat

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

WHEY premium