SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
W sumie to j/w

Nie pamiętam, kiedy ostatnio Ali był w takiej kiepskiej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie martw się mikel, Reem może jeszcze da kilka dobrych walk. Z Miocicem i tak źle się nie zaprezentował, miał swoje momenty, po prostu kiepski match-up. Oby nie dostał Reem takiego Caina, który wywiera jeszcze większą presję, z Werdumem mógłby o wiele więcej ugrać.

Ta Andrade może być kolejną pretendentką do pasa po Kowalkiewicz. Ciekawe jak jest u niej z kondycją w słomkowej, bo siłowo jest podobna do Gadelhi. Stójkę może mieć nawet lepszą, parter dobry, ale imo Gadelha ma lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Przy presji Caina to on by nie mial gdzie uciec, oktagon za maly. Mnie najbardziej boli ze on zawsze przegrywa w taki frajerski sposob, jak latal po tym oktagonie to ze strachem w oczach, jakos bez pomyslu. Na glebe jak padl to juz odpuscil a przeciez mogl cos zrobic. Faktycznie trzeba sie bedzie na jakis inny sport chyba przerzucic, za duzo mnie to zdrowia kosztuje jak go ogladam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętam jak dawno temu była tu dyskusja o tym, że Ali ma kiepską psyche i ja go wtedy broniłem.
Ale po latach przyznaje racje.
Obsrał sie po prostu w tej walce i w pewnym momencie na egzekucje czekał, zresztą nie tylko w tej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu musiał Miocic'a trzymać na dystans, a to jest w chuy trudne, gdy Miocic wywiera taką presję i często skraca dystans, a w półdystansie Miocic jest zbyt dobry. Presja JDSa była znacznie słabsza. JDS miał raz pod siatką Reema, a Miocic kilka razy w ciągu kilku minut. Ciężko Reemowi było realizować swój gameplan jak Miocic cały czas nacierał, więc trochę wyglądał na zagubionego hehe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi chodzi konkretnie o to "sprowadzenie" i jak w parterze leżał bezradnie licząc na niewiadomo co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz obejrzałem ten moment. Chyba Reem już czuł, że nastąpi niedługo zgon i nic z tym nie robił tylko się bronił, więc zgodzę się, że w ciężkiej sytuacji trochę zmiękł i psychika nie wytrzymała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
A nie mówiłem, że Reem nie poradzi sobie z presją Miocica?

Ładnie Ali zaczął, ale Miocic go zaganiał ciągle pod siątkę i Holender się pogubił. No i dość łatwo dał się obalić, widać już TDD nie to samo co kiedyś, na glebie pasywny no i tak jak pisałem, chowanie się za gardą to żadna optymalna defensywa (jak tu niektórzy uważali ) i wiedziałem, że Stipe znajdzie znajdzie w niej dziurę na KO

Szkoda, bo jednak w głębi duszy kibicowałem Aliemu i po cichu liczyłem na kickbxokserkie szachy i KO na Miocicu, a w zamian było komiczne bieganie po klatce

Czy tylko jak odniosłem wrażenie że Ali był jakiś ociężały? Ten wiszący brzuch i cepy wystrzeliwane w powietrze, chyba bał się wpadki i ostro z bomby zszedł i zabrakło tej agresji

Bo właśnie tego IMO zabrakło - Ali za mało ataków inicjował i dawał się spychać, jakby strzelał co chwilę jakimś strzałem / kolanem / middle kickiem, to mogłby Miocica skutecznie zniechęcić do ciągłego zbliżania się do niego

Największy żal, żę nie mieliśmy okazji uświadczyć starego dobrego Ubereema w UFC, tylko jego zmodyfikowaną wersję i zmarnowaną karierę przez komisje antydopingowe :-/

Mimo wszystko licze że da jeszcze dobre walki, pasa już pewnie nie zdobędzie, ale dalej widzę go z Werdumem no i mógłby się zrewnżować na Brownie / BigFoocie / Rothwellu. Cain raczej stosunkowo łatwo by go jednak obalił i ubił na glebie

Miocic, tak jak piałem, cholernie niedoceniony, a to jest naprawdę masakrator. Po prostu zmasakrował Reema, Werduma, Hunta, Nelsona. Z Cainem (o ile ten będzie w formie) mogą dać świetną walkę, a jeśli Chorwat wygra to ma szanse zagrzać dłużęj miejsca na tronie

Werdum pajac, właśnie pokazał się z takiej strony z jakiej go od zawsze widziałem (gdzie wszyscy się ze mną wykłocali ze to sympatyczny gość), burak pospolity i tyle, mam nadzieję że dostanie JDSa i zaliczy ciężkie KO
1

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko że trener Browna go zwyzywał od skurvieli, i nawet potem pisał u siebie na twiterze, że decyzja dla Werduma to wałek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jeśli jakiś pajac Cię wyzywa, a Ty jesteś ogarniętym i inteligentnym gościem, to go olewasz, a nie schodzisz do jeszcze niższego poziomu. A już zwłaszcza, gdy jesteś osobą publiczną i patrzą na Ciebie miliony ludzi No ale chuy, możę to emocje po walce były jeszcze, adrenalina itp.
2

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co się dzieje z MW ?

Następny temat

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

WHEY premium