SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 193: Rousey vs. Holm – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Bonusy za galę to nieporozumienie
walka wieczoru - Rousey vs Holm - że co k***a!? Ronda nie zrobiła praktycznie nic w tej walce, została zdominowana i skasowana brutalnie a 50k dostaje! k***a poza tym 50k plus to Ronda nawet na koncie nie zauważy! Wielu innych zasłużyło na te pieniądze, które przydałyby się i które były zasłużone, ja bym dał 4x występ wieczoru dla Holm (bez 2 zdań), Hunta (dyskusyjnie zważywszy na obecną formę Bigfoota, ale Hunt pięknie wygrał rewanż po epickim 1 starciu i MC), Noke'a i Moontastriego za piękny finish, Villante miał przeciwnika emeryta więc nie zasługuje, zamienić można by była Nguyena za Hunta. Oby k***a dostali pieniądze ci fighterzy, których wymieniłem, Ronda nie zasługuje na żaden bonus.

Nguyen świetny występ, dominacja i szybkie poddanie,

Moontastri k***a co odj**ał, ta obrotówa w korpus już zrobiła dmg a tu zaraz pięścią z obrotu i koniec,

Walsh mógł w stójce skończyć zamiast do parteru się pchać mając taką przewagę, ale zdominował ch** z tym,

Kelly-Montgomery fajna walka, Kelly pokazał serce do walki,

Martinez-Vaculik bez historii ta walka xD,

Villante-Perosh to musiało się tak skończyć, wgl bez sensu zestawienie dla Villantego, pare kroków w tył,

Noke co front kicka w korpus nie doj**ał! Dobrze, że przynajmniej on 50k dostał,

Matthews ma kolorową przyszłość przed sobą,

Struve skoro sobie z Rosholtem nie jest w stanie poradzić to może lepiej szkoda jego zdrowia skoro miał (może i mieć wciąż) poważne problemy z sercem,

Whittaker wygrał, jego występ i szybkość powiedziały mi tyle, że dobrze dla Bispinga, że wypadł od dłuższego czasu bardzo jestem ciekaw walk Whittakera zwłaszcza w 185 gdzie jest najlepszy, Hall jednak też nieźle się pokazał.

Bigfoot nie wyglądał źle do momentu aż padł, naprawdę nie wyglądał źle, ale gość nie jest w stanie już walczyć, jego głowa nie wytrzymuje ciosów ciężkich, jest za wolny, stawiałem na KO w 1 rundzie jak chyba większość - to było do przewidzenia. Mogą jeszcze zrobić Bigfoot vs Struve jako walke na wyp*****laj i to wszystko. No albo Overeem vs Bigfoot 2 jeśli Reem przej**ie z JDSem przez KO w podobnym stylu co dziś Silva. Hunt to wciąż mocny fighter, top 10, ciekawe z kim go teraz zostawią, dużo ciekawych opcji.

Punktowałem 50-45 dla Aśki, dzięki front kickowi imo i 1 runda jej się należy, tak czy inaczej wygrała dominując, ale wiedziałem, że Letourneau to inny poziom niż Esparza czy Penne, Esparza jest mocna, ale to kurdupel i w stójce tak to wyglądało jak nie obaliła, Penne jest gorsza technicznie od obu (Valerie i Carly) i tak myślałem, że z walk o pas to będzie najtrudniejsza dla Aśki, Letourneau czasem dobrymi ciosami w głowe trafiła a zwłaszcza tym lewym kopnięciem w korpus. Jednak Aśka ładne kombinacje, dużo niskich kopnięć i była wyraźnie lepsza.
No to teraz wielka walka, najważniejsza walka w karierze Aśki i może być najtrudniejsza(już była) z Gadelhą, jaram się, stawiam na Aśkę, imo 5 rund faworyzuje ją, TDD to kluczowy czynnik tak jak unikanie klinczu i trzymanie Claudii na dystans.

Co za destrukcja Nie moge powiedzieć, że nikt się tego nie spodziewał, bo mnie zabstyl doj**ie (gratuluje "nosa" ) jednak kursy i większość (na pewno ponad 95%) stawiało wyraźnie na Rousey w tym ja. Rousey niszczyła swoje rywalki nawet w stójce, niesamowita presja i w parterze szybkie skończenia i dominacja, każdą obalała do tej pory. No a Holm miała świetną karierę jako bokserka (to, że doświadczenie z boksu, tyle lat doświadczenia ogólnie, tyle lat treningu w Jackson-Wink no i to ważenie i coraz częstsze mówienie Rousey o emeryturze, te jej wk***iające gadki, wszystko miało swój wpływ i naprawdę ciesze się w ch**, że Ronda dostała brutalne KO, imo za niektóre zachowania jej się należało.
Holm ostatnią walką z Reneau w końcu przekonała mnie do siebie, dając mocny występ, ale wciąż uważałem, że to za mało, dużo słaba walka z Pennington miała wpływu na to, że byłem bardzo pewny wygranej Rondy.
k***a co za TDD, Holm niesamowicie uciekała od siatki, szybkość, trzymanie dystansu, bocznym w głowe trafiła, pewnie Puar podniecił się na maxa dobre kopnięcia na kolano, ale głównie boks, ten lewy krzyżowy, żeńska wersja McGregora
Ronda już tyle zjadła w 1R, że rozbita i zmęczona skończyła a w 2 rundzie egzekucja, k***a to lewe kopnięcie w głowe jednak siadło, ale nawet jakby nie siadło to już wiedziałem po 1 rundzie, że Ronda najprawdopodobniej przegra walkę.
Gustafsson z walki z Jonesem mi Holm przypominała, ale porównajcie sobie z kim trenuje Ronda a z kim Holm - gigantyczna różnica, Edmond i Travis Browne to nie Winkeljohn i Jon Jones - taki przykład xD.
To, że Holm jest duża, silna, ma mocne zapasy co pokazała i udowodniła, Ronda nie mogła obalić, była skazana na walkę w dystansie a tam Ronda nie jest taka dobra, ma niesamowite braki w boksie a zwłaszcza w defensywie, zbierała jak amator, tak jak zabstyl powiedział czy to walka z Tate sporo pokazała, nawet z McMann zbierała, Correia to żaden wyznacznik poza tym Holm zrobiła z tego walkę kickbokserską. Co za wp****** Ronda złamana szczęka, psychicznie to nie wiem co z nią będzie, niby taki hype na nią a tyle braków pokazała, Holm ją w stójce zgwałciła. Powiem tyle nie wiem czy Ronda wróci do MMA, jak wróci to nie szybko, ona chyba teraz może nie mieć chęci i chęci do czerwonego dywanu itp. poza tym to było brutalne KO a mało która kobieta jest w stanie takie KO robić, Cyborgowa tylko, ale to 145.
Natychmiastowy rewanż chce Dana buhaha, nie no zwyciężczyni Tate-Nunes dla Holm a w rewanżu po tym co zobaczyłem to o ile wcześniej na Ronde waliłem w ciemno to teraz o 180 stopni zmieniam zdanie i na Holm w rewanżu. Nie mówie, że Ronda nie miałaby szans, ale widzieliśmy TDD Holm, prace nóg, deklasacje w dystansie, Ronda ch**a mogła zrobić ani obalić ani skutecznie dystans skrócić. W ewentualnym rewanżu to klincz k***a i dżudo Jak Ronda byłaby z góry mogłaby poskładać Holm, ale to też wróżenie z fusów, Holm jest nie do obalenia dla tych dziewczyn z 135lb na to wygląda.

No to Holm wygrała dzień, Tate wygrała dzień, bo nie zanosi się na NATYCHMIASTOWY rewanż z ww względów i pokonując Nunes TSa dostanie na bank a tak to nie wiadomo co by było.
Natomiast Ronda i Cyborgowa przegrały dzień haha. Cyborgowa wielkie gadanie o zejściu w dół, mogła to robić w pore, teraz money fight poszedł się dla niej j**ać i wie, że z Holm nawet nie będzie dyskusji o 140 a w 135 Cyborgowa to nie będzie ta Cyborgowa i tym sposobem imo Cyborgowej w UFC nie zobaczymy, myśle, że w 135 Holm doj**ie Kryśce, po tym co zobaczyłem to powinna każdej doj**ać i jeszcze dochodzi do tego to, że np. trening na Pennington i podejście wgl a na Ronde - 2 kompletnie inne walki (jeśli chodzi o skale)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Miesha wyczuła szansę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
O ja p******e co sie porobilo. Upset roku poki co. Aczkolwiek Ronda powinna zmienic camp. Zero game planu plus widocznie I istotnie ciezsza I w gorszej formie fizycznej. Jasne, troche zebrala jednak to za malo by tak padla kondycyjnie w niecala runde. Boksowanie sie z bokserem to idiotyzm. Nick ujal to ladnie

Hunto przepieknie! Podwojna radosc. Jego wygrana I 4 z rzedu ko Bigfoola. Jedynie do pelni szczescia brak rewanzu z Reemem by I on go znokautowal w runde


Zmieniony przez - grind w dniu 11/15/2015 7:40:56 PM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Jaka 4 z rzędu przez KO? Arlovski, Mir przez KO porażki, potem przez KO Soe pokonał i teraz z Huntem przegrał przez KO.

Ciekawe czy Ronda wróci do MMA, wg mnie już pasa tak czy inaczej mieć nie będzie.

Szkoda, że Holm już stara trochę, 34 lata aczkolwiek w MMA to z pewnością jej prime, w MMA nie zebrała prawie nic w swojej karierze i jest technicznie na dużo wyższym poziomie niż reszta, o ile z Pennington wyglądała ch**owo, z Reneau wyglądała bardzo dobrze a z Rondą wyglądała jak miliony monet
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ups sorki-3!

Wydaje mi sie ze wroci ale ch** sie bo ma inna kariere otwarta.
Co za d****izm w ogole boksowac sie z Holly? Kto jej to poradzil? Ten d**** mierny trener? Czy as tak ego poszlo. Przeciez zbierala wszystko jak lecialo

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ciesze sie Steven ze tak zachwalasz team Winkeljohn-Jackson. Teraz sam zrozumiesz, ze trenowany przez nich niejaki Reem wciagnie JDS'a nosem. Potem Condit rozwali Lawlera i na deser Cowboy klepie RDA.

Ronda na bank zmieni kamp i tak jak pisal Ben Rothwell to po czesci wina Browniego tez ze przegrala


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-11-15 19:52:37
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
być może biła się na 50 % z nimi nie chcąc pokazać co potrafi tj Holm te 2 przeciwniczki przed Rousey,

Mikel ,a Reem planuje wyjście do walki w kasku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 278 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11732
Nie widzę Rondy w rewnżu w ogóle, tym bardziej jak będzie miała dłuższą przerwę. Holly jest w tym momencie nie do rozjechania, z takim boksem i takimi kopnięciami. I co ważne umiejętnie broni się przed obaleniami... ale przypuszczam, że nad parterem będzie mocno pracowała. Ronda nawet nie wiedziała kiedy dostaje bomby, takie były szybkie. I na koniec po serii ciosów, nokaut nogą... LUX :]

dzienniczek - rower, bieganie, pływanie, kalistenika i inne

http://www.sfd.pl/DT_Struc__crossfit,_rower,_bieganie-t1121315.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Reem wyjdzie z poduszkami na głowie. Napiszęcośkontrowersyjnego, ale - to Ronda oddała pas bardziej niż Holm go wzięła, kilka razy jej poruszanie sięw oktagonie było marne, zwłaszcza nawstecznym, na szczęście to kobiecce mma i poziom jest mierny, co najwyzej średni więc wystarczyło.
Ucieszyło mnie to KO jak mało które.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
xper: Reem wyjdzie z kolankiem. Nadzieja umiera ustatnia! Jest mniejszym underdogiem niz wczoraj Holm Rondzie tez szybko cardio siadlo, a jakos duzo prob obalen nie miala. Moze troche zlekcewazyla Holm ? Wywiady, filmiki, etc. Rewanz bedzie ciekawy.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-11-15 19:57:40
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LADIES FIGHT NIGHT – pierwsza kobieca gala sportów walki w Polsce!

Następny temat

TUF Latin America 2 Finale: Magny vs Gastelum

WHEY premium