SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 163 wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
w sumie to wszyscy, bo jak Machida kogoś nie posadzi i walczy po swojemu to decyzja może być różna.. jak się Davisa nie wypunktowuje wyraźnie, który ma najgorszą stójkę z top 10 to się powinno mieć pretensje tylko do siebie no, bo kto ma gorszą top 10: Jones-duuuużo lepsza, Machida - tak samo, Hendo - nawet on ma lepszą ze względu głównie, że ma w ch** cięższe ręce, precyzje i timing, Evans - tak samo lepsza, Lil Nog - boks o niebo lepszy, Shogun - duuużo lepsza stójka, Gustafsson - też, Glover - też, nawet Bader więc skoro Machida nie chce/nie potrafi porządnie rozbić Davisa na solidną 30-27 lub lepiej / skończyć go i robi z tego bliską walkę już kolejny raz to niech ma za swoje.

Machida teraz to by mógł Shoguna pokonać - u buków imo byłby faworytem (u mnie napewno by był) - Machida powinien schodzić do MW - nie ma czego imo szukać w LHW zwłaszcza teraz to już póki Jones będzie mistrzem to tego TSa się nie doczeka a jak Anderson w MW pasa nie odzyska to spokojnie Machida w MW może walczyć o pas..

Tylko imo Anderson odzyska teraz pas - dla niektórych to dziwna sytuacja, że przed walką dawałem z 40% Weidmanowi a teraz daje z 30%, ale dla mnie to pokazało jak dobry teraz jest TDD Andersona i jaką przewagę ma w stójce - jak wyjdzie walczyć a nie bawić się w RJJa to imo to wygra - no Weidman może go poddać - ja nie wierzę w 2 KO by Weidman tzn jest możliwe, ale ja w to nie wierze.

Wracając do Machidy to jeśli chodzi o skilla to on jest nie tylko w czołówce LHW, ale imo też MMA jeśli chodzi o kompletność backgroundu "striker"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
Dlaczego Machida miałby zbijać? jak na 205 wcale nie jest mały. Poza tym ciężko jest uwierzyć, że na tym zacnym forum ktoś jest w stanie dać Machidzie więcej niż 10% szans w pojedynku z Weidmanem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
A moim zdaniem nie pokonałby Shoguna. Shogunowi leży on stylistycznie. Co więcej nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Rua po wizycie u F. Roacha. Także zaczekajmy na walkę z Sonnenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Machida to już nie młodzik ,nie był mały na Davisa ,tydzień przed walką 100 kg także zbijał wagę ...

edit: okazało się ,że maczida pije nie tylko swoje szczyny ,wstawiłem macie jak ktośnie widział



Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-07 23:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Może te mu zaszkodziły?

Ja bym chciał Machidę z Belfortem zobaczyć.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a ja z Velasquezem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aldo pokazał klasę tak naprawde, z kamieniami na nerach walczył, no i ta złamana stopa na początku walki.

Szkoda Vinniego Magalhaesa strasznie oj odbije mu sie na psychice ta przegrana...

A co do tego całęgo cyrku z ywnikiem Davis-Machida to powiem tyle, że zarówno jeden jak i drugi niech sie nauczą tak walczyć by chociaż coś spróbowac zrobić przeciwnikowi, a nie płacz że potem sędziowe źli. g**** zrobił Machida w tej walce, zamiast iść za ciosem po udanych kontrach to znowu sie bawił w to swoje skakanie dookoła, pretensje jak jakieś ma to niech ma je do siebie. Davis chociaż go tam poobijał w tym parterze i coś próbował robić.

McCall dobra wygrana, dobry powrót, ale w razie kolejnej walki z Mighty Mouse go nie widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
OD ostatniej walki shogun - machida shjoguins ie cofnal w rozwoju, także ze swoim boxem ala zombie rocky to by miał z machida obecnie przeyebane

Rashada czy Gustawa z Machidą też nie widzę (no chyba ze taka decyzja z dvpy jak z Davisem), może Glover ale wątpię

Generalnie to jak dla mnie MAchida pod względem umiejętności jest nr 2 LHW zaraz po Jonesie, tylko na wlasne zzyczenie te walki tak glupio rpzegrywa, bo jednak w tych przegreanych walkach nikt njie jest w stanie mu nic zrobić

Brawa dla Davisa, że obalal Machide bo to nie lada wyczyn, ale w stojce to łykal lewe Machidy jak pelikan, gdyby tylko Dragon poszedl za tym ciosem :-/ to by go skasował

A dlaczego Machida miałby iść do MW? może dlatego ze on do LHW nic nie zbija...

Wedimana moglby pokonać ze wzgledu na swoj TDD, z Belfortem byłbym przeokrutnie ciekawy walki, a najchetniej bym zobaczyl Machida - Anderson

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mylisz się



tydzień przed

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-08-08 16:00:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Rakhu, Peroshowi akurat 7-sekundowy nokaut dobrze zrobił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 163: Aldo vs. Korean Zombie live!

Następny temat

Zapasy najlepsza podstawa pod MMA?

WHEY premium