SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52033

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
F5Brock
GSP vs OKAMI...
Na ten superfight ludzie czekali by z zaciekawieniem...


Dobre F5Brock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
annihilus
Jones vs. Ali / Cormier / Cain / JDS

Anderson vs. Machida / Rasahd / Davis

GSP vs. Belfort / Weidman / Okami

Aldo vs. Benson / Pettis

Reka w gore kto by chcial to zobaczyć


Jones vs. (..) i Aldo vs. (..) do tego pewnie dojdzie..
a pomysły z Andersonem i GSP nie dość, że są ch**owe to jeszcze awykonalne. Ja bym bardziej GSP zobaczył z Maią niż z tymi wyżej wymienionymi a 3x bardziej mnie jara jego walka z Hendricksem nawet z Ellenbergerem tj Andersona z Weidmanem i jego rewanż z Belfortem.

Mnie osobiście jarają walki ludzi w swoich kategoriach wagowych a takie superfighty - to jest poważny bizness i taki GSP nie zaryzykowałby walki z takim dzikiem jak Weidman w jakimś catchweight a przecież w MW by GSP nie walczył więc bajki opowiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam na sogi. Cały czas Main event, a nikt jeszcze nie poruszył kwestii Rogera w UFC. Moim zdaniem przez kiepską stójke, nawet do top 10 nie wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Też uważam, że Hodżer wiele nie zdziała.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W parterze jest w stanie poddać wszystkich w swojej kategorii, no może oprócz Jacare na obecną chwile nie, Ale kulanka by była piękna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
King Mo trochę mną wstrząsnął ale nigdy nie można lekceważyć kogoś kto ma najlepszy parter w całym MMA. Hodżer z tego co mówi ciągle wałkuje stójkę i zapasy. Walka z Kennedym dużo nam powie bo Kennedy jest dobry

W ogóle to miażdżąca rozpiska i to już niedługo! Akurat podczas długiego urlopu :P Nie mogę się doczekać m.in. tego a zwłaszcza tego co Pajonk zrobi tym razem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to Rozpiska dobra, ale nie wiem czy kiedykolwiek więcej będę czuł taką adrenaline w czasie walki Spidera jak na UFC 148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17456
W parterze jest w stanie poddać wszystkich w swojej kategorii, no może oprócz Jacare na obecną chwile nie, Ale kulanka by była piękna

Kto by nie chciaał tego obejrzeć

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Ja bym nie chcial, bo zamiast grapplingu bylby pokaz drewnianej stojki jak to jest w przypadku walki grappler vs grappler.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nigdy nie wiadomo np ostatnio w walce Big Nog vs. Werdum II kulanka była - no trochę jednostronna, ale była.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

Następny temat

Rashguard a koszulka termoaktywna

WHEY premium