SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51914

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Hmm no nie wiem co z tym Spiderem, raz w wywiadzie wygląda jakby miał dobry angielski, a raz mówi słabo. Trolluje pewnie jak zawsze

Shogun ma najlepszy inglisz. I'm very happy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
Bigfoot ma lepszy angielski niż Silva jak można twierdzić, że angielski Silvy jest lepszy niż JDSa!?

Ja nigdzie nie napisalem, ze Spider ma lepszy angielski. Dla mnie wszyscy brazole maja zalosny angielski. Aldo mistrz od jakiegos czasu zawsze bierze tlumacza, do BF'a i JDS'a zawsze puszczaja tekst, Spider boi sie mowic, a Wand belkocze, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie porównuj Aldo do JDSa/Wanda, bo ten pierwszy to chyba kompletnie nic po angielsku nie potrafi a JDS i Wand (przykłady) rozmawiają bez tłumacza, potrafią wszystko zrozumieć i powiedzieć więc o co Ci chodzi!?
To nie są poligloci tylko fighterzy więc duży + że się języka nauczyli a Spider to faktycznie ch** wie czy nie trolluje to jest troll nr 1 większy niż Sonnen hahahaha może on szybciej po angielsku niż Shael nak***ia lol

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-13 07:28:41

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-13 07:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
a JDS i Wand (przykłady) rozmawiają bez tłumacza, potrafią wszystko zrozumieć i powiedzieć więc o co Ci chodzi!?


Nie potrafia wszystkiego powiedziec, szczegolnie JDS, ktory uzywa caly czas tych samych fraz i wyrazow. Gramatyke zupelnie pomijam, bo to jest typu "ja duzo trenowac, ja kopnac i znokautowac"
Wiem, ze sa to figterzy i niczego od nich nikt nie wymaga. A pije do tego, ze napisales ze JDS zaj**iscie nap*****la po angielsku co jest totalna bzdura. Koniec z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Twoja odpowiedź odnośnie tego, że napisałem, że JDS w ch** lepiej nap*****la po angielsku:

mikel-
JDS w ch** lepiej nap*****la ? Z ktorej strony ? Przecież on tylko mowi "I will knock him out" ...


więc raczej to miałeś na miejscu..

pieprzyć gramatykę i te same zwroty ważne, że nie potrzebuje tłumacza jak np z Helwanim rozmawia a to np jakiejś zapowiedzi się przygotuje i powie coś poprawnie gramatycznie albo jakieś ciekawsze zdanie. No i już nie przesadzaj z tym i'll knock him out, bo JDS zrobił naprawdę spory postęp w ang.

Masz rację trochę ch**owo to napisałem z tym, że zaj**iście napierdziela, ale chodziło mi o to bardziej, że po prostu nie potrzebuje pomocy i się dogada - a gramatyka gramatyką ważne, że się dogada a Aldo z tłumaczem ciągle jedzie - on wgl cokolwiek po ang potrafi?
Jak tam uważam, że ktoś dobrze mówi po ang nawet jak gramtyke kaleczy lub używa dużo tych samych zwrotów i wyrazów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No ja jeszcze nie slyszalem jak Aldo mowi po angielsku. A przeciez jest mistrzem od 4 lat (WEC i UFC) gdzie glownie walczy w USA ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
trenuje dwa razy dziennie to kiedy on ma się ang uczyć... Poza tym jest mistrzem, więc to on rozdaje karty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
No ale wlasnie przez to ze jest mistrzem, to jest "narazony" na wieksza ilosc wywiadow, z drugiej strony Aldo nie ma nigdy za duzo do powiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Brazylijczycy to generalnie strasznie dziwna nacja,ciezko ich ogarnac. sa w czolowce pod wzgledem zdziwaczenia zaraz po Japonczykach,no i Ruskich najczesciej hipokryci dziekujacy po walce najpierw Bogu i ojczyznie,a na co dzien mieszkajacy w Stanach,gdzie zaliczaja przypadkowe panny i nie mowia pacierza plus ich zalosne wymowki i hipokryzja.

no i jezyka mogliby sie jednak uczyc,bo to z lekka zalosne,ze wszyscy staraja sie ogarnac w stopniu pozwalajacym im sie normalnie komunikowac,a oni jako jedyni jak tacy uposledzeni lataja wszedzie z tlumaczami. dla mnie cos takiego jak poznanie jezyka uzywanego w kraju,w ktorym przebywasz to obowiazek(w pilce,do ktorej dziwnym trafem lubie sie odnosic) jak przechodzisz do jakiegos klubu,to nie znasz jezyka=nie jestes akceptowany przez szatnie najczesciej i maja w dupie czy masz czas na nauke czy nie. totez nasze orly z Borussii mowia po niemiecku nie gorzej niz po polsku,a mogliby sobie bazowac na angielskim i tylko kaleczyc w stylu Brazoli "halu,iś hajse Robert Lewandowski" i nic wiecej.

choc wiadomo,ze oni czesto wiecej/duzo czasu spedzaja jednak w Brazylii,no ale chociaz mistrzowie typu Aldo czy Silva mogliby nie zachowywac sie jak dziwolagi z buszu i normalnie udzielac wywiadow. Spider widac,ze sie stara powoli,czas na Jose

dobrze,ze chociaz umieja sie bic,bo kto by ich lubil...

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-05-13 10:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Brazylijczycy? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

Następny temat

Rashguard a koszulka termoaktywna

WHEY premium