SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51922

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Steven0
no ja oglądałem jego wszystkie walki w UFC i prawie wszystkie ogółem i wyciągam z tego inny wniosek - Silva "nie jest swój" z zapaśnikami dla mnie to oczywiste - tak jak to, że fighter nie wychodzi z kontuzją na tyle poważną i dokuczliwą, że to ograniczy jego umiejętności i może przegrać.. a już zwłaszcza w miejscu takim jak UFC. To tak jakby Cristiano Ronaldo miał kontuzję kolana i by miał w ch** trudności z bieganiem a by sobie do finału ligi mistrzów wyszedł grać ja w to nie wierzę, że Spider miał poważne problemy z żebrami, bo gdyby to tak źle wyglądało to by go team nie dopuścił zwłaszcza, że Sonnen to zapaśnik!


"W pierwszej nie, nie dawał się raczej specjalnie obalać."



Puar idąc Twoim tropem to Anderson ciągnął Sonnena za spodenki w IIR a sędzia nie reagował:
(coś gifa znaleźć nie moge):



ale to było widać jak byk - aż mnie bulwers złapał na żywo jak oglądałem, bo byłem za Sonnenem, bo zasługiwał na wygraną, ale w 2 walce mimo wszystko to Anderson był lepszy - mimo tego incydentu z łapaniem za spodenki bardzo dobrze wybronił obalenia aż Sonnen "zgłupiał" i j**nął backfistem i killer instinct Andersona i koniec @Puar co z tego, że 1 obalenia nie wybronił a w 2 rundzie bronił!? jakbyś oglądał walki to byś znał dużo takich przypadków, że pierwsze obalenia wchodzą a potem ni ch**a nie mogą obalić albo odwrotnie - nie doszukujmy się w tym bóstwa Andersona, który był vehy helax z Sonnenem, który był jego zmorą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widać że w pierwszej rundzie zamarł w miejscu i dał się obalić a w drugiej już wywijał się ile sił, proste. A łapanie spodenek podobnie jak rękawic i siatki powinno być dozwolone ale to nie miejsce do dyskutowania na ten temat

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Sztiwen, blokery, piłkarze grają na nich aż nadczęsto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale jak są po kontuzji / koniec rehabilitacji albo mają drobniejszą kontuzję a tak pauzują jak zawodnicy MMA. Niektórzy po kontuzji palca u ręki nie wychodzą - i słusznie.. wolę się wk***ić na gorszą rozpiskę niż potem słuchać o jego kontuzji jako przyczynie porażki - dla mnie trochę taka bez sensu walka - bo jak wygra to powie, że wygrał z ciężką kontuzją a jak przegra to, że przegrał, bo kontuzji a nigdy nie powie przed walką, bo by został zaatakowany w to miejsce w czasei walki :_D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tego Like a Water jeszcze nie oglądałem więc teraz oglądam.
http://www.playtube.pl/filmy/dokumentalne/56140-like-water-2011-lektor.html
29:31
Hehe. Polecam bo to dokument o kimś kto jest mistrzem i który na dodatek żyje

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie polecam strone kumpla http://ufc-live.pl/ , transmisje już od 159 gali i zawsze były więc teraz też powinna być max 200osób wiec rejestrować się żeby potem lagów nie było przed galą!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jak się tam zapisać

ok już wiem

Zmieniony przez - xper w dniu 2013-06-27 16:57:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz niby jakąś ankietę każą wypełnić ale te pare sekund ... aa i koniecznie jak będzie wymagać wysłania smsa wysyłajcie tylko pod nr z opłatą jak za zwykły sms 20 czy 30gr bo wam zeżre 3zł !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

Następny temat

Rashguard a koszulka termoaktywna

WHEY premium