SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51887

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jeszcze chcesz mi powiedzieć ciekawego i na jaki temat chcesz mnie pouczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rakhu nikt nie odejmuje nic Krisowi z zapasów bo pisałem parę stron temu,ze ma je na poziomie P.Sonnena albo lepsze. Po prostu ziumol to fanboy .

"3. Niedopuszczalne są wypowiedzi nie na temat (tzw. spam), bądź lakoniczne, tj. zdawkowe i nie wnoszące nic do tematu. (nie dotyczy to wyszczególnionych do celów towarzyskich tematów). " rakhu...

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-05-30 15:52:58

Zmieniony przez - F5Brock w dniu 2013-05-30 15:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak kogoś boli że jest fanboyem to niech mu pisze na priv a nie sie wyżala w temacie. Jego ulubiony zawodnik ma okazje dokonać historycznego pokonania Andersona więc jego opinie o Weidmanie mogą być wyolbrzymione do czego z resztą sie przyznał.

No i który punkt regulaminu świeżaku drogi jeszcze mi zacytujesz? Aleś Ty mądry jest dobrze że chociaż przeczytałeś regulamin, to sie chwali!

nikt nie odejmuje nic Krisowi z zapasów

Jak nie jak właśnie Dams to robi

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-05-30 16:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A widzisz żebym ja to robił? nie rozumiem wycieczek w moją stronę. Uważam, że tylko Kris i Belfort w obecnej formie mogą posadzić Spideraa w jego wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
F5Brock
A widzisz żebym ja to robił? nie rozumiem wycieczek w moją stronę. Uważam, że tylko Kris i Belfort w obecnej formie mogą posadzić Spideraa w jego wadze.


Nie widze żebyś to robił, tak samo nie widze żebym w którymś poście coś sie do Ciebie odniósł (nie licze bycia mądralom i cytowania mi regulaminu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Fanboyem Toż kurde ja nie miałem bólu dupy jak wszyscy skreślali Caina w rewanżu z JDS, mówiąć że sędzia będzie musiał go cucić. Przesadzona była moja wypowiedź,że Weidman może od razu poddać Spidera, ale tak to jednak opierałem się na faktach, jak sukcesy w zapasach i bjj i branie walk tydzień przed galą. Bo gdzie jest przesadzone że JJ>Spider, skoro Wy twierdzicie uparcie to samo, jeno w drugą stronę, bo Spider jest geniuszem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też twierdze, że JJ > AS. Albo KO 1,2 runda dla Spidera albo UD dla Chrisa tak bym to widział :). Rakhuu znów offtopic peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że peace, następnym razem czytaj dokładnie posty zanim komuś coś napiszesz






Akurat tutaj nawet zyskuje to, że jak wygra z Chrisem to zyska dużo. Więc nie zgodze sie z tym, że ta walka nie jest dla niego dobra. Zyska jeszcze więcej jak po drugiej wygranej z Sonnenem.

To, że Weidman jak przegra to nic w sumie nie straci, Silva jak przegra - moze stracić wiele. To jest fakt.

Z tym że Anderson chyba od kilku walk zdążył sie przyzwyczaić do takiej presji


Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-05-30 16:16:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego myślisz, że cokolwiek zyska? My wiemy ze Kris to nie chłopiec do bicia, ale każdy będzie mówił że Kris miał za mało doświadczenia by coś ugrać ... itp itd i że wygranie nad kimś " takim " to żaden honor w sumie to UFC 148 i 1 rundę oglądałem na stojąco wiec liczę na równie wielkie widowisko :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

Następny temat

Rashguard a koszulka termoaktywna

WHEY premium