SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 162: Silva vs. Weidman - 6 lipca!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51780

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
W ogóle to jeśli nie zrobią primetime to będzie znów strzał w stopę dla UFC... Przydałby się i to 3 odcinkowy, bo słuch o Weidmanie dla takich niedzielnych fanów zaginął od wygranej z Munozem.

Do tego to nie jest Sonnen, nie walczył rok, a walkę z Munozem widziało mało osób, bo mało kto ma Fuel TV w USA, a wtedy to w ogóle nikt prawie nie miał z tego co ludzie pisali

I jakiś bad bloodzik by się przydał.

A w tej Brazylii to są w ogóle hipokryci... USA - kraj idiotów, Brazylia - kraj hipokrytów

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-04-22 23:42:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Przy okazji tematu z Murrayem. Oglądałem jego walkę z Silvą i Anderson unikał wymian. Akurat w stójce to Lee górował, więc nie powiedziałbym, że przegrał z Silvą w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Murray to był kozak, nayebał Ortiza na ulicy, gdy ten byl mistrzem

Pele może i kiedyś wygrał z Andersonem, ale co to ma do rzeczy? DZisiaj dostałby wpyerdol życia.

Co do Vitora, to ja slyszalem, że w Brazyli nazywają go "dzivką MMA", bo ciągle zmienia kluby

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czyli u brazoli ciągle funkcjonują standardy plemienne. Nosisz nasze barwy - zmienisz je - jesteś zdrajcą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ale też bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
pilek
Przy okazji tematu z Murrayem. Oglądałem jego walkę z Silvą i Anderson unikał wymian. Akurat w stójce to Lee górował, więc nie powiedziałbym, że przegrał z Silvą w stójce.


Prawda że mało kto napsuł tyle krwi Andersonowi w stójce co Murray, ale Murray też uciekał po obalenia wycofując się z wymian

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
pomyślcie jakby murray zasuwał na treningach jak GSP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No gdyby nie tak częste akcje uliczne to byłby dziś w czołówce. Wyrobiła mu się psycha ale co za dużo to nie zdrowo; nóż w klacie i schwytanie po napadzie na bank

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080

Weidman dotyrany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161 15 czerwca 2013 w Kanadzie!

Następny temat

Rashguard a koszulka termoaktywna

WHEY premium