SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 153: Anderson Silva vs Stephan Bonnar jako ME.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10314

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


Kurde nie mogłem w ogóle zasnąć, stwierdziłem, że wbije na kompa może posiedzę chwile to mnie weźmie na spanie, wchodzę na fejsa, a tu taki post MMA Discussion

"Anderson Silva vs. Stephan Bonnar headlines UFC 153, holy shit. -Blaze"

http://mmajunkie.com/news/30610/usa-today-anderson-silva-vs-stephan-bonnar-headlines-ufc-153.mma


Nie no to są jakieś jaja normalnie! Z jednej strony się cieszę, że zobaczę Andersona tak szybko , a z drugiej krva Bonnar?!
Czy to nie jest gorszy pomysł niż Jones vs Belfort?

RIP Stefan

Glover vs Fabio Maldonado...

Masakra

Do tego Big Nog vs Dave Herman.. Co to się podziało przez te kontuzje OMG. Ale lepsza taka farsa śmieszna niż anulowanie karty albo słaba rozpiska

Idę spać

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-09-13 04:26:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Wchodzę rano na fejsa, patrzę na fan page UFC a tu taki obrazek:

Myślałem, że to jakieś jaja a to zestawienia na UFC 153.
Jakie szanse na Stephan? Co prawda wygrał 3 ostatnie walki, no ale z kim? TKO na Soszyńskim i decyzje z Pokrajacem i Kingsburym. To za mało na Spidera.

Maldonado i Herman prawdopodobnie po tej gali żegnają się z UFC. O ile Herman może sprawić jakąś niespodziankę to los Fabio już raczej jest przesądzony.





P.S. Ankieta


Zmieniony przez - Rabittt w dniu 2012-09-13 09:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Dziś nie 1 kwietnia Potwierdza to moją teorię , że Anderson po prostu sra w majtki na myśl o walce z Weidmanem Bo niby w czym Bonnar lepszy i czy ma takie znane nazwisko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozpiska na dzień DZISIEJSZY:

Anderson Silva vs Stephan Bonnar
Minotauro Nogueira vs Dave Herman
Fabio Maldonaldo vs Glover Teixeira
Erick Silva vs Jon Fitch
Phil Davis vs Wagner Prado
Demian Maia vs Rick Story

Rony Jason vs Sicilia
Gabriel Gonzaga vs Geronimo dos Santos
Gleison Tibau vs Francisco Trinaldo
Diego Brandao vs Gambino
Sergio Moraes vs Renee Forte
Luiz Cane vs Chris Camozzi
Cristiano Marcello vs Reza Madadi


Aha żeby nie było tak kolorowo to stawiam, że Erick Silva albo FItch wylecą i na ich miejsce wleci Wand, a Big Nog się rozsypie na trneingu 5 dni przed galą i walke odwołają, kontuzje złapie RIck Story a Maia zawalczy z jakimś ogórasem.



Wiecie co ja już nie mam nadziei że jakakolwiek rozpiska w tym roku wypali. Chyba zamiast tego kto wygra, w ankiecie powinny się znaleźć opcje, kto nie wyleci przez kontuzje.

To się nazywa PLAGA.

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2012-09-13 09:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ktoś na bank wypadnie, 13 walk na jednej to trochę za dużo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a to ciekawe cześć zawodników , szuka tylko okazji to wypoczynku odkąd im poprawili chorobowe a część tak jak SILVA pomimo że mogli by spokojnie już leżeć i wypoczywać , pokulać się na macie z znajomymi i zwiedzać świat , z chęcią przyjmują kolejne walki .

więc nie rozumiem tu niektórych spekulacji .



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-09-13 10:33:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
To jest jak odgrzewanie kotleta po obiedzie... Ciekawy jestem jak sobie poradzi Maia bo Story nie w kij dmuchał no i piękny Davis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co tu się kvrwa dzieje....

Wpadłem na Sherdoga, tam Bonnar vs Anderson, myślałem, że znowu jakiś troll zgodnie z najlepszymi tradycjami...

Ciekawe, czemu Gonzadze dają samych Brazylijczyków do odstrzału....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie doceniacie Maldonado, koleś jest niesamowity uwielbiam jego walki, oby dali dobrą wojnę. Bonnar na śniadanie, nic nie ugra ale i napewno da z siebie wszystko, old school.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Lol, Anderson mowil, ze nie bedzie walczyc z Weidmanem, bo ten za słaby czy tam za mało znany Z Jonesem sie nei chcial bic bo sie obsrał i na koniec zestawiaja go z Bonnarem HAHA. Jak ja nie lubie tego hiporkyty

Widać jak Anderson lubi sobie dobierać wygodnych rywali - Jones nie, bo wiadomo ze by przeyebał, Weidman nie bo tez ryzyko porazki, za to Bonnar chętnie albo GSP z kategorii wagowej nizej (a tak naprawde patrzac na naturalna wage i warunki Spidera, to mozna smialo stwierdzic ze miedzy nim a GSP jest tak naprawde roznica co najmniej 2 kategorii).

Przeciez już chociaż Belchera mogli mu dać! Ale nie, bo jeszcze by Pajączek przegral...



Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-09-13 12:19:18

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-09-13 12:19:52

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2012-09-13 12:20:26

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ale co dać? Jeszcze drugi zawodnik musi się zgodzić, to nie jest takie 1 2 3 z ukłądaniem zestawień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium Muay Thai z Tajem Jompop'em Kiatphontip'em

Następny temat

Mala waga MMA + BJJ

WHEY premium