SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 124 LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Takich emocji nie było od walki Brocka z Cainem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
WARRR KOOOOSSSS!!!1!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
dupa nie uda sie, a walka nudna i znowu decyzja GSP imo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Macie jakis dobre linki, bo te co podaliście to po 1 minucie mi siadają ;/ nawet na 100Mb/s

Dobra znalazłem lepszy link:
http://www.pl-sport.tv/

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2010-12-12 06:27:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
Dobra walka, szkoda ze Kos dostał w oko, bo mogło by być ciekawiej. Ale na końcu chyba się rozkleił chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GSP i kolejna decyzja...
Walka taka sobie, więcej burzy przed niż w tarkcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
GSP fighter kompletny, widac,ze taktyk, mogl kosa skonczyc ale wolal sie nie wychylac, robic swoje, walka wcale nie byla nudna, byla poprostu totalnie zdominowana przez GSP, a gala konkretna.

Ja tam typowalem wygrane: Alvesa,Struve,Danzinga,GSP szkoda,ze nie zagralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
kvrwa jakie to bylo nudne

widac bylo roznice w zasiegu, gameplan gsp tez byl duzo lepszy. poza tym kos po 1 rundzie juz nie widzial na prawe oko, ale kiedy ostatni raz kanadyjczyk zaryzykowal by walke skonczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Z top3 u mnie GSP powoli robi sie znienawidzony, jest tak nudny jak flaki z olejem a co gorsze daje przyklad innym jak sprytnie i nudno wygrywac. Nawet Dana White ostatnio w tej kwestii potepil zawodnikow Grega Jacksona, wiec to nie tylko moje odczucie.
Jego ostatnie 5 walk po 5 rund to byla decyzja (BJ co prawda poddany prze naroznik), no normalnie zal. Pewnie jak go jakis pijak na dyskotece zaczepi to tez ma gameplan na 1h walki :/.
Szkoda gadac. Jak mu do tej pory kibicowalem tak teraz mu zycze w diwizji kogos z mocnymi zapasami i bardzo dobra stojka kto go wytrzyma na gorze i go oklepie po glowie za te wszystkie remisy.
Powinien poleciec na leb na szyje z G&P bo pokazuje, ze jest nieskuteczny.

Zmieniony przez - astutus w dniu 2010-12-12 10:19:09

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Ale pieyrdolicie, i choj,dla mnie to byla super walka, taktyka,precyzja i umiejetnosci, ale dla wiekszosci ludzi super walka to KO albo SUB i koniec tematu,coz kazdy ma inny gust, dla mnie GSP jest swietny totalnie zdominowal, rozegrał to na zimno i jest mistrzem i to sie liczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HDNet Fights Presents The Voice vs Alistair Overeem

Następny temat

UFC 124 - gala/walki do ściągnięcia

WHEY premium