SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 121 23.10.10

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Main Card:

Brock Lesnar vs Cain Velasquez
Jake Shields vs Martin Kampmann
Diego Sanchez vs Paulo Thiago
Tito Ortiz vs Matt Hamill
Brendan Schaub vs Gabriel Gonzaga



Preliminary Card (Spike TV):

Court McGee vs Ryan Jensen
Patrick Côté vs Tom Lawlor



Preliminary Card:
Mike Guymon vs Daniel Roberts
Sam Stout vs Paul Taylor
Chris Camozzi vs Dong Yi Yang
Jon Madsen vs Gilbert Yvel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
na tą okładkę to bardziej paulo thiago by pasował, z racji tego że jest w BOPE to pewnie już nie raz kogoś zastrzelił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
I to jest to na co czekam jeszcze w tym roku, no oprocz K1

Czuję, ze Lesnar obije Caina, Cain ma dobrą stójkę jak wiadomo ale przed obaleniami się nie obroni na pewno i dostanie oklem cos 'ale Mir. Liczę jeszcze na Matta Hamilla jako, ze nie lubię Ortiza i chcę zeby ktos wysłał go juz rowniez na emeryturę :P

Licze jeszcze na gonzage i Thiago ze pokaża klasę. Oby thiago zakonczył te z*** YES sancheza :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cała rozpiska wygląda mega konkret, gala też zapewne taka będzie. Typer miał ruszyć w październiku więc licze ze już można będzie ją obstawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co ze 120?

Jeśli nikt nie zgłasza pretensji to sam mogę założyć.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja tylko liczę, ze 121 podniesie trochę poziom ufc. 117,118,119 same tandetne walki. Same decyzje i zawodnicy jacys bez zycia

No ale jest jeszcze K1, tam jest przynajmniej na co popatrzeć. WAR LeBanner !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Co do Lesnara i Caina, to nie widzę powodu dla którego Cain nie miałby obronić obaleń...

Lesnar zawalił znacznie więcej obaleń, mimo mniejszej ilości walk niż Cain, także po ostatniej walce i średnio sprawdzonych oczekiwaniach niczego bym nie przesądzał.

Problemem dla Caina może być tylko ten neandertalski czerep Brocka, Carwin zesztwywniał strasznie szybko i cepował bez sensu, ale i tak Brock pokazał, że łatwo mu światło nie wysiada.

Łi szał si.

Z jednym się zgodzę, mam nadzieję że Hammil rozyebie w trzy dvpy Ortiza, i nie widzę powodu żeby to się miało nie stać, Tito od 8 lat nie skończył nikogo poza The World's Oldest Man, więc nie ma się gdzie pchać.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Ciekawe co ortiz zaprezentuje ostatnio cos mu nie idzie choc walczyl z najlepszymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Nikt chyba Tito nie lubi fajnie jakby dostał lanie

Co do walki wieczoru to myślę, że Cain jest za mały na Lesnara, bo generalnie umiejętności mają na podobnym poziomie. Nie widzę jakoś jak miałby wygrać z Lesnarem, skoro taki Carwin z młotem w łapie nie mógł go skończyć to tym bardziej nie nalezy się tego spodziewać po Velasquezie. Na glebie też go nie wykończy, a zapasy mają na tym samym poziomie. Lesnar przez decyzję albo KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cain jest zwinny, będzie wstanie bronić obaleń tak samo jak z nich wychodzić.
Nie widzę wielkiego faworyta w tej walce, może troszeczkę więcej szans daję Lesnarowi, ale tak czy inaczej walka bardzo ciężka do wytypowania.
Podobno w przygotowaniach do tej walki Lesnarowi miał pomagać Patt Barry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Carwin młot w łapie miał przez 3 minuty max, i dużo bił po rękawiczkach.

Nie mówię, że Cain go rozyebie i już czy cuś, , ale niepotrzebnie go ludzie skreślają.

On potrafi wypracować świetne pozycje, i atakować mądrze, więc ma szanse coś zdziałać.

W zapasach walczył również w dywizji do 285 funtów, więc jeszcze większe potwory to dla niego nie nowina. Z Conradem wygrał bodajże 2 razy.

Więc dla mnie pół na pół, może być świetna walka, bo obaj jednak pokazali już w miarę solidny zapas paliwa.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem, ze Konrad zawsze z nim wygrywał. Na mistrzostwach NCAA konrad w tym samym czasie zajmował dwa razy pierwsze miejsce, gdy Velasquez raz piąte i za drugim razem czwarte.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mma po jakim czasie zawody

Następny temat

Taekwondo w MMA

WHEY premium