SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 121 23.10.10

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 34716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vacmaro, relax. Ja kibicując Lesnarowi, też chciałbym ,aby walka była dobra, i Cain wyszedł z klatki o własnych siłach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
bulletskat-przecież od razu można zauważyc podobieństwo :)

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
syn ciotki ojca bratanka Velasqueza jest ciotecznym stryjkiem pradziadka Lesnara

ja już na ojca się pogubiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ojciec bratanka, to po prostu brat....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2688


od 6 minuty o walce Lesnara z Velasquezem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dzięks za filmik SOG. Panowie muszę wyrazić swoją radość! Właśnie patrzę w kalendarz wikipedii, że UFC 121 jest 23 October. Ja jako student filologii angielskiej nie wiedziałem jaki to miesiąc October - będąc przekonanym, że to listopad. DUPA PANIE! Przecież UFC 121 już za 2 tyg praktycznie ! Extra info. Akurat wtedy mam wolny weekend więc na 100% wstaję na żywo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
"Ja jako student filologii angielskiej nie wiedziałem jaki to miesiąc October"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bulletskate --

Ale tak w ogóle, według oficjalnej propagandy Spike TV, nie chodzi o żaden October a Brocktober.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydaje mi sie że to będzie Brocktober panie przyszły magistrze filologii angielskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Właśnie - weź zwróć uwagę swoim profesorom, że ostatnio październikowi została nadana nowa angielska nazwa A jak będą mieli coś przeciwko pokaż im fote Brocka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mma po jakim czasie zawody

Następny temat

Taekwondo w MMA

WHEY premium