SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 120 - dyskusja %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Zayebiste promo nudnej walki . (Choć kto wie może być ciekawie akurat. Na pewno nie trudno będzie temu main eventowi pobić ten na ufc 119 )














Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-13 20:27:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Akurat Sexyama daje całkiem ciekawe walki, gorzej z Bispingiem

Zobaczymy jak się ułoży, ale Mirasa i Murasa ciężko im będzie przebić, więc może nie będzie źle.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja stawiam na Akiyame przez decyzje oraz na Bispinga przez KO w 2 rundzie.









Poprzednie walki:

Dan Hardy (23-7)
Przegrana: Georges St. Pierre – jednogłośna decyzja – UFC 111
Wygrana: Mike Swick – jednogłośna decyzja – UFC 105
Wygrana: Marcus Davis – niejednogłośna decyzja – UFC 99
Wygrana: Rory Markham – KO – UFC 95

Carlos Condit (22-5)
Wygrana: Rory MacDonald – TKO (uderzenia) – UFC 115
Wygrana: Jake Ellenberger – niejednogłośna decyzja – UFC FN 19
Przegrana: Martin Kampmann – niejednogłośna decyzja – UFC FN 18
wygrana: Hiromitsu Miura – TKO (uderzenia) WEC 35

Źródło: http://www.fight24.pl/ufc-120-dan-hardy-vs-carlos-condit-zapowiedz/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stawiam na Akiyame przez decyzje oraz na Bispinga przez KO w 2 rundzie. - nie pij tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Łoooo.. Chodziło mi o Hardy'iego przez KO w 2 rundzie! To ze zmęczenia haha. W tygodniu raczej nie pije chociaż są często okazje

PS kaczka pochwal się ile masz lat.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-13 21:17:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie będe ot robił, bo wojt mnie skarci przed typerkiem i dvpa blada. Ps. Będe musiał sobie manych z ufc 120 lepiej przybliżyć (jak będzie do obstawienia gala) , coby wiedzę wykorzystać do typowania.

Ps. 33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Walka hardy-condit fajnie sie zapowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
sexyama daje dobre walki ale tylko przez 1,5 rundy, potem siada mu kondycja i chodzi jak w zwolnionym tempie w sumie gala niby nie powala rozpiską ale nie zdziwię się jak będą za***iste walki, zresztą jak słusznie już zostało napisane nie trudno będzie przebić UFC 119
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



“Witamy w Angli Carlos. Znokautuje Cię, podbiję Twój paszport i odeśle Cię do domu. Na pewno wejdzie do klatki myśląc, że może walczyć ze mną jak z każdym z kim walczył do tej pory, ale kiedy go uderzę to zmieni zdanie – o ile wciąż będzie przytomny. Mógłbym go pokonać każdego dnia tygodnia, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Nic czym dysponuje Carlos nie może mnie przestraszyć. Nie zrobi mi krzywdy swoją stójką, o ile w ogóle mnie trafi. Jest bardzo chaotyczny i dziki. Mógłbym zamknąć oczy i zadać parę ciosów na ślepo, a one w dalszym ciągu uderzałyby go w twarz. Powinien usiąść ze swoim trenerem i pomyśleć czym tak naprawdę powinien się zająć.”

The Outlaw kontynuuje typowy dla siebie trash talk przed walką z Carlosem Conditem. Najwyraźniej Dan Hardy nie uważa Carlosa Condita za godnego siebie przeciwnika, ale w tych słowach zapewne jest więcej trash talku na pokaz niż uzasadnionych, celowych, obelg kierowanych w stronę Condita. Przypominamy, że Dan Hardy zmierzy się z Carlosem Conditem, już wkrótce, 16 października na gali UFC 120 w O2 Arena w Londynie, czyli w rodzinnych stronach Hardy’ego. Walka pomiędzy tymi dwoma zawodnikami zapowiada się naprawdę ciekawie i jestem skłonny zaryzykować stwierdzając, iż ten pojedynek powinien być kandydatem do walki wieczoru. Komu kibicujecie?


http://www.fight24.pl/dan-hardy-moglbym-zamknac-oczy-i-zadac-pare-ciosow-na-slepo-a-one-w-dalszym-ciagu-uderzalyby-go-w-twarz/


Hardy by KO w 2 rundzie!


Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-15 09:55:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy MMA

Następny temat

Israel FC - rozpiska

WHEY premium