SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 120 - dyskusja %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



“50 procent zawodników mma bierze sterydy, o ile nie więcej… Niektórym ciężko znieść fizyczną i psychiczną presję bycia na szczycie, a to popycha ku sterydom. Jak dla mnie, to nie jest rozwiązanie, bo jest niebezpieczne dla zdrowia, a poza tym to oszustwo. Ja jestem zawodnikiem, a swoje zwycięstwa zawdzięczam ciężkiej pracy, treningom i zmuszaniem siebie do pokonywania przeszkód i poświęceń, bo całe moje życie podporządkowane jest sportowi. I tyle. Z daleka od strzykawek. Można się bez nich obejść.”

Cheick Kongo zabrał głos w dyskusji na temat sterydów w mma, twierdząc, że problem niedozwolonego wspomagania jest znacznie większy, niż się o tym mówi. Kongo, który wygląda jak grecki heros, mówi, że nie używał sterydów w czasie kariery, a jego osiągnięcia to wynik wyłącznie ciężkiej pracy i dobrej genetyki. Podkreśla, że problem jest poważny (podobnie jak Parisian, Ken Shamrock, Dennis Hallman i inni, którzy zwrócili uwagę na używanie sterydów). Liczba zawodników, u których wykryto niedozwolone substancje, w porównaniu do tych, których testy wyszły negatywnie, sugeruje, że stwierdzenie jest mocno naciągnięte. zatem: czy problem jest nieistotny, czy zawodnicy znaleźli sposób na przechytrzenie komisji sportowych?

http://www.fight24.pl/cheick-kongo-polowa-zawodnikow-mma-bierze-sterydy/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z daleka od strzykawek. Można się bez nich obejść

Penie że można. Można oralnie

Ale fakt, że cieżka praca i dobra genetyka też robią swoje.

E. A tak w ogóle, to dobra godzina będzie tej gali do oglądania! W końcu to UK
Ja lubię polski komentarz, ale z kolei na Orange (którego i tak nie mam) ta gala nie będzie na żywca chyba, bo tam Pan Kliczkowski broni pasa o 21:00 i ufc o 00:00 dają.

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-10-15 11:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
w0jt proszę obstawiajmy już od UFC 120 . To będzie świetna rozgrzewka przed mega galą UFC 121! Obstawiajmy, obstawiajmy !!! Wystarczy tylko żebyś napisał 3 słowa - Chłopcy obstawiamy UFC 120.


Ludzie obstawiacie Konga czy tego niepokonanego typa?

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-10-15 12:13:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kongo pewnie przegra bo nigdy sterydów nie brał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Noo na samej wodzie zrobił taką rzeźbe i masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Na orange sport bedzie o 0.00?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak Siwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
ale mam nadzieje ze to bedzie gala od poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja tam wierzę dla Kongo, że (na przykład) on nie bierze. Mam wrażenie, że o branie oskarża się każdego kto ma widoczne muskuły.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 427 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15789
Może ktoś mi przybliżyć styl źródłowy bispinga. Mi sie wydaję, że zajedzie japońca. Widzialem przygotowania akijamy przed walka z Lebenem i imponował a kondycje miał kiepską.

Pomogłem? Nie chce SOGa pomóż im

www.dkms.pl/index.php?id=314 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy MMA

Następny temat

Israel FC - rozpiska

WHEY premium