SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 112 live

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja o obejrzeniu walki Edgar vs Penn w sumie nie jestem ździwiony decyzją - rundy cholernie trudne do punktacji, można się było spodziewać, że ten który nie postawi kropki nad "i" nie będzie mógł być pewien wygranej. Mimo wszystko lepsze wrażenie zrobił Edgar - szybszy, aktywniejszy, z większym wachlarzem ciosów - też bym mu dał wygraną.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Ogólnie to co tu piszecie to takie bzdury, że nawet już komentować mi się tego nie chce...
Jedynie Kruszek coś sensownego potrafi napisać.

Tylko Ty możesz zmienić siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Po wczorajszej gali "opinia publiczna" pracuje szybko

http://i43.tinypic.com/mm5pus.gif 

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1606
Anderson pokazał że jest z zupełnie innej bajki i te title shoty są bezsensowne.Po co dawać mu rusha? Dana niech się w****i i da mu Carwina, Lesnara albo Dos Santosa. Jak jest takim kozakiem to niech dobije masy i idzie do lhw a potem heavy. To jego wybór a nie UFC, więc niech się na pretendentach nie wyżywa. Btw Gracie został upokorzony i to strasznie.. Tylko czekać na walkę Lesnara z Carwinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Obejrzałem walkę Phila Davisa. Imponuje mi jego ambicja i podejście. Wygrał walkę, kontrolował przebieg przez całą rundę, a podczas wywiadu po walce mimo wszystko był niezadowolony, wskazywał swoje błędy i od razu zapowiadał postępy. To po pierwsze. Po drugie koleś jest niesamowitym mezomorfikiem, budowę ma naprawdę fenomenalną. Urodzony sportowiec po prostu.

Nie jest jeszcze tak dobry jak Jon Jones, ale ma mniejsze doświadczenie.

/edit
pietrrokov, to może oświeć nas, o wielki znawco. Napisz coś "mądrego", tak jak o CroCopie, hehe.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-04-11 15:13:27

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
http://www.fightmetric.com/fights/Silva-Maia.html

Polecam przejrzec, Anderson w kazdej rundzie zadaje wiecej ciosow, w drugiej rundzie Maia otrzymuje 14 ciosow,nie trafiajac ani razu. Inne rundy oprocz 3 i 5 tez niewiele lepsze i w taki sposob chcial Maia pas zdobywac? Wiele osob ma pretensje do Andersona, ale to Anderson ma pas i go bronil, a Maia mial go zdobyc, i jak zdobywal kazdy widzial ;). Nie na miejscu jest tez mowienei w stylu,ze gdyby tak z Belfortem robil itd to by lezal ;). Bo przypominam,ze Anderson jeszcze nigdy nie przegral w UFC, jestem w pelni swiadomy i rozumie to,ze styl Andersona moze irytowac, ale skoro jest tyle pretensji do Andersona ,ze walczy nie tak jak trzeba itd, to co mozna powiedziec o jego przeciwnikach? o Demianie, o Gryffinie, bylym mistrzu lhw ktory pokonal Rampage i Shoguna i ktory nie potrafil trafic stojacego przed nim Andersona bez gardy, o Franklinie co mozna powiedziec? o Marquardt i calej reszcie. Anderson stoczyl w UFC 11 walk pod rzad, wszystkie wygral, pokazcie mi drugiego takiego?. Kogos kto w taki sposob potrafi zdominowac przeciwnika i osmieszyc go do granic mozliwosci, skoro Anderson robi z siebie pajaca to co robili jego przeciwnicy? Zauwazcie, jaka to jest ogromna dominacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1606
Jacek.G dobrze mówisz.Anderson sprawia że przeciwnicy wyglądają przy nim jakby nic nie potrafili! Maia w tej walce został ośmieszony w sposób przerażający..Bardzo dziwi mnie jego podejście , to stanie w miejscu i brak ataku na odsłoniętego Silvę.. Jakby ktokolwiek tak się zachowywał w walce ze mną to nie bacząc na jego umiejętności byłby berserker na cwaniaka.Najwyżej bym leżał , a nie potem zbierał pokłony roz***any od Andersona.maia bić się nie chciał, Anderson tez więc było jak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dominacja... Jak ktoś dominuje to mu ostrzeżeń za unikanie walki nie wlepiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Tu chodzi też o biznes... ****a co ja gadam, tu chodzi tylko o biznes Anderson jest rozreklamowany jako niezrównany niszczyciel, a tu nagle zaczyna wychodzić do klatki i zamiast brać sprawy na poważnie, to odstawia jakąś sadystyczną szopkę. Nikt tego nie chce, to nie przyciągnie kolejnych widzów, a może i zgorszy stałych fanów.
Nie zdziwię się, jeżęli Dana ukarze Andersona dając mu naprawdę trudną walkę w wyższej kategorii wagowej.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
anderson ma za***iste umiejętności, jeżeli miałbym stawiać siano w MW postawiłbym zawsze na niego ale nie da się zaprzeczyć że właśnie stoczył 25min. walkę w stójce z kolesiem który reprezentuje amatorski poziom uderzania jakkolwiek byście tego nie tłumaczyli to i tak będzie wyglądać hooyowo, a najśmieszniejsze jest to że gdyby maia nacierał od początku to by wyłapał szybkie ko, zauważcie że anderson jest mistrzem walki z kontry, jeżeli przeciwnik jest pasywny to mamy nudę i brak pomysłu andersona na walkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła statyczna+dynamicza+eksplozywna?

Następny temat

ból pleców

WHEY premium