SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 103 - aktualna rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Miras będzie walczył z młodszym, i głodniejszym sukcesu zawodnikiem. Dos Santos wie że jeżeli załatwi go przez KO, a jest to wielce prawdopodobne, to prawdopodobnie dostanie jeszcze ładny bonus.
Mirko niech lepiej przypomni sobie czasy Pride, albo będzie tragedia. Ani razu nie blyszczał w oktagonie i tym razem czuję że będzie podobnie.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Kruszek, z całym szacunkiem, ale czuje że źle czujesz i mam taka nadzieje, że Mirko jeszcze sobie przypomni PRIDE

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ok - jak Miras wygra, to publicznie ogłoszę że jestem idiotą

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Już sobie zanotowałem,żeby pamiętać co mam Ci przypomnieć

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
O kurczę naprawdę nie spodziewałem się takiego zwątpienia w kropcia tu.

Walka główna rzeczywiście bez sensu, dałbym Wand - Hendo albo Franklin - Cane, bo Cane ostatnio kozaczył do niego...

Ale i tak gala na siłę robiona trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
Fakt ze maja sporo dobrych zawodnikow, ale rzeczywiscie niektore gale sa robione na sile. Widac tak jak mowili, ze chca byc czesto i wszedzie. Nie zawsze to jednak z jakoscia idzie, ale ludzie i tak to kupia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Sprawdziłem tego dos Santosa na sherdogu i powiem, że Kruszek mądrze prawi . Też uważam, że Crocop ani raz w UFC nie dał za***istej walki, albo nie sprawił wrażenie, że jest w super formie. Młody, głodny sukcesu dos Santos może mu zlać dupsko i to przez KO.
Po wynikach walk brazylijczyka mozna wywnioskować, że walczy otwarcie i napiera. Mirko ze swoim defensywny stylem walki może sobie nie poradzić. Obadamy jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
No właśnie ja kibicuje z "nowych" HW najbardziej Santosowi, ale Crocop to dla niego chyba najgorsza opcja. Siła Dos Santosa to głównie stójka i jest w niej lepszy od wszystkich w ufc (oprócz Kongo), ale nie wiem czy Crocopa. Crocop jest tylko 5cm niższy i Dos Santos wielkiej przewagi nie będzie miał pod tym względem, a technicznie to nie wiem czy Dos Santos ma lepszy boks i uderzenia... Dos Santos był kickbokserem, wygrywał, ale nie na najwyższym poziomie i do osiągnięc Crocopa bardzo mu daleko. Odnośnie tego, że niby tak się pogorszył kropcio w stójce i teraz ma dostać w niej od takiego typa jak santos to nie wiem, bo na dobrą sprawę w dupę kropciowi w stójce dawali tylko overeem (który ma na poziomie K1), Kongo i Hunt. Czyli topowi stójkowicze. Jeszcze Fedor, ale on to głównie go zajechał...

Także ja nie wiem czy napewno Santos mu tak łatwo da radę w stójce i myślę, że Mirko może okazać się lepszy w tym aspekcie, a jak Santos nie zrobi nic na glebie i przy siatce Mirko może wygrać... Ale nie powiem generalnie kto tu wygra, bo wszystko jest może tak może inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Dokladnie "wszystko jest może tak może inaczej"

Teoretycznie w stojce CC wydaje sie o wiele lepszy, wkoncu poziom k1 to cos o wiele wiecej niz osiagniecia Santosa w kickboxingu. Mowisz,ze dawali rade CC tylko Oveerem, Kongo, i Hunt, nie zapominajmy jednak o pierwszej walce z Randlemanem, i Gonzaga czy szczesliwie czy nie, udalo sie im jednak mimo,ze nie sa wybitnymi stojkowiczami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
No Randleman i Gonzaga szczęśliwie, poprostu wykorzystali błąd Crocopa który nie spodziewał się, że w stójce oni też spróbują go zaatakować. Z Santosem ten scenariusz odpada bo kropcio wie, że stójkę ma koleś mocną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vale Tudo

Następny temat

Kimo Leopoldo nie żyje

WHEY premium