SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tzw ,, odzywanie sie,,

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4969

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w polsce im szkoda 3 zl na mintue na telefon do UK, internet dalej plynie przez modemy wiec 7 zl za h to tyle co lokalna dziwka bierze za loda, listy jak jak nikt pisac nie umie,wiec co sie dziwicie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Mihan dzidku, a ty skąd pochodzisz? Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą na temat lepszych i gorszych gatunkowo mieszkańców naszej milkiem i honejem płynącej ojczyzny... Wiemy już że Radom ma 3 paski w herbie, a Rzeszów to stolica Polski B. Ja jestem z Tychów, wiodącego miasta Polski A, gdzie najlepsze piwo, najpiękniejsze kobiety i najczystsze Śląskie powietrze!
Kto następny?

Żeby nie było że nie w temacie, jestem taki zayefajny, że nie mam problemu znikających znajomych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a tobie internet podpieli w autobusie czy na benefitach jak ja kuhwa? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Bank Holiday Monday!
A ja nie robię nic dodatkowo, jak mi ostatnio inspektor kazał przestawić autobus który zaparkowałem w bramie zajezdni, to mu powiedziałem że sam sobie może pojeździć, mam przerwę teraz Nie wie lachociąg irlandzki makkana że w aprilu odchodzę i aż się zagotował
Jeszcze jutro wolne, na komórce net śmiga dobrze, więc mogę trollować 24h/dobę, 7days pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kuhwa nice :D a co bedziesz robil w Aprilu nasz trollu? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Spełniam wasze marzenia! W glorii chwały wracam do Polski, wyciągam 18k zł z funduszu Urzędu Pracy (krwawicy wydartej z zakrwawionych rąk ciężko pracujących krajan) i otwieram własny interes, żeby być własnym sterem, żaglem i okrętem!
W ramach promocji nepotyzmu dołączam do grona rodziny współ- i pracującej dla Generali Katowice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
o kuh..... znaczy krzywde se robisz ? :D zmiast firme otwierac w UK to w PL? zwariowal! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Maybe I'm crazy, but You're lovin' It!

Nadszedł czas na wybór ścieżki, albo kupno domu w UK i rozwój tutaj, bo mamy dosyć tego co robimy z żoną obecnie (bus driver & housekeeper), albo powrót do Polski gdzie mamy mieszkanie i Ja rozkręcam firmę, a żona wybiera się na studia (żadne tam zarządzanie polem namiotowym, czy marketing i domokrążca). Opcja druga zwyciężyła jednogłośnie...

Livin la vida loca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
masz najlepsyz system edukacji w Europie pod nosem za ktory panstwo placi ci jakies 14 k rocznie za to ze studiujesz

i jedno z najlepszych miejsc do robienia biznesu (od lat czolowka we wszystkich rankingach)

i majac plany typu biznes+ studia jedziesz do Polski?!?! A nie myslales zeby z tym pojecahc do Czadu albo Etiopii? Moze Nigeria? JAk nie to chociaz Rumunia!!!

A powaznie jak mi sie nie uda zrobic tych studiow po senswonej cenie lub z sensowna pozyczka (jezlei pokryja mi cale czesne pozyczka nie widze problemu an chwile obecna marudza o to). To chyba wracam do PL zrobic mechanical engineering tam w 3 lata, potem wpasc tu spowrotem zrobic magisterskie tu. Jeszcze znaim to zrobie otworze tu firme (mam kilka pomyslow) i sprobuje jak to idzie ale jak srednio albo wcale to hop do PL... a moze nie.... zoabcze gdzie w Europie sa anglojezyczne studia i w jakich cenach.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22369 Napisanych postów 32838 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403034
Do PL zrobić studia 3 letnie? A może kuhwa do Somalii, podobno mają preferencyjny system obsługi chrześcijan!

Ja tam nie należę do gamoni co na wszystko potrafią narzekać, takich co przy 45 w cieniu mówią że za chłodno... Polska nie taka straszna, uważać trzeba żeby urzędasom nie wpaść w tryby bo cię zmielą, a poza tym coco jambo i do przodu! Wszędzie można robić interesy, trzeba mieć tylko trochę głowy na karku Pomieszkałem 5 lat na garnuszku u królowej i szczerze wolę ciasny ale własny chamski qrvidołek, niż salony na których nas nie chcą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia w Londynie niedaleko Paddington

Następny temat

Organizujemy kursy Ochroniarskie w Cardiff CLOSE PROTECTION

WHEY premium