SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tzw ,, odzywanie sie,,

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wy nie checie mnie, ja nie chce was, Mariusz nie chce zadnego z nas a my wspolnie niechcemy Mariusza, calej naszej piatki nie chce wasal itd itp zadne polak nie chce drugiego polaka :D wiec nic mi tu nie wmowisz ze tak nie jest jak wlasnie ze jest :Dmowiac inaczej, nie chce cie ma 40 milionow, i ty tez ich nie chcesz ylko ci sie w uk w dupie poprzewracalo i wydaje ci sie ze nienawisc kilku skino-chavow to wystarczajacy preteks zeby wrocic, ale zaufaj mi, nienawisc 40 milionow jes bardziej cool!!! :D

wracaj wracaj, tylko nie badz jak ci inni co sie potem wsydza przyznac jak im nie poszlo i daj znac na forum jakie zycie jes do dupy jak juz bedziesz zarl ta trawe cos ja opisywal jako megaziolona na 4 miechy przed wyjazdem :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
bylem niedawno w polsce, ogolnie smutno wszedzie, widac, ze wiekszosc sie boryka z duzymi problemami.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Moja przewaga nad wami chłoptasie jest taka, że zanim biznes się rozkręci na co około roku potrzeba, zawsze mogę uderzyć z ziomkami na tory trochę węgla rozsypać, żebyście mieli od kogo kupić tani opał jak was przyciśnie -25 stopni w tej waszej ścianie wschodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w scanie wschodniej jak spada ponizej -15 to kuhwa wylaczamy ogrzewanie i zaczynamy walic spiryt a nie jak wy c.i.p.k.i z zachodniej boimy sie odmrozic paluszki ponizej -10!!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Te kozak, chłopaki z biedaszybów mówili że zanim wyjechałeś to pierwszy w kolejce z koszem stałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
nie prawda,leyus jest typowym przykladem rozpusczonego dziecka z dobrego domu,tak od zawsze bylo wszystko,dlatego sie zachowuje tak jak zachowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
A to złośliwy gówniarz, na pewno stał w tej kolejce co by innym zabrakło hue hue hue.
Zostałeś zdemaskowany przez swojego fana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do urzędników to nie narzekajcie, bo zależy jak się trafi
jedziecie na stereotypach, ja na 10 wizyt w urzędzie byłem źle potaktowany z raz, a te 9 to bardzo miła obsługa przez młodych ludzi który widać że chcą pomóc, i potrafią nagiąć termin zrobienia czegoś z kilku dni do kilku godzin jak powiesz że jesteś z innego miasta i Ci się spieszy, poza tym dziś wszystko zależy jak podchodzisz do urzędnika, jak zachodzisz z postawą roszczeniową i kwaśną mordą to czemu taki urzędnik (też człowiek) ma się uśmiechać do chama?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mm1986 ku.... ale mnie rozgryzles !!!! ja pierdziu tato to ty? !?!?!

blase a zebys wiedzial, autobusami tez jezdze kuhwa po to zeby se zadna babacia usiasc nie mogla, bo mam od taty najnowsze porshe ale ludzki smrod i widok wku..r.w.i.oncyh stojacyach scisnietych pasazerow to to co mnie jara najbardziej/!!!!! Wiec wkolejce tez stalem dla picu a potme ten wegiel w..y.p.i.e.r.d.al.alem do smieci bo mnie kuhwa stac biedaki!!!

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-12-28 19:35:55

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
leyus,tak to ja twoj ojciec. jeszcze jedno synu nasz, nie przyjezdzaj do polski, bo mamy juz od ch.u.j.a tych twoich wymadrzalych tekstow,jaki ty to nie jestes, pan wsechznawca, wiec siedz dalej w tej UK, niech Ci sie powodzi, tata i mama.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia w Londynie niedaleko Paddington

Następny temat

Organizujemy kursy Ochroniarskie w Cardiff CLOSE PROTECTION

WHEY premium