SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyson i Pride - co jest grane?!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Ja wyczytalem na zagranicznym forum ze bedzie walczyl ale w czysto bokserskim pojedynku.Tak po prostu dla uatrakcyjnienia gali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Z Takajamą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Nie no ku**a nie wytrzymam. Mialem nie zagladac na onet, ale nie wytrzymalem. Zawsze jest tak samo, pierwsze 3 komentarze mnie smiesza, a potem kazdy kolejny tak mnie irytuje, ze chodze przez pol godziny wnerwiony.
Cała ta niewiedza, przekłamanie jest straszne. Najgorsze jest to ze najgłosniej szczekaja najwieksi idioci.
Czasami czuje sie jak mała dziewczynka, ktora zobaczyla ducha, a cała rodzina nie chce jej uwierzyc

Gdybym byl Ksiedzem błogosławil bym _Knifa_, naprawde jego działanosc w ta strone i film Martial Arts From Hell jest swietna.

Pozatym nie jestem w stanie pojąć, jak mozna byc ku**a takim z****m zeby trenowac Systeme. To sie w pale nie miesci. Przeciez to mozg spacza. To tak jak by puszczac Happy Tree Frends w przedszkolu. Niby kreskoweczka ale jednak chyba cos nie halo...

Wiem ze te tematy byly walkowane 1000razy, ale czasem przychodzi taka chwila ze człowiek pęka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Onetowcy są śmieszni zawsze polewam z ich głupoty i d****izmu, szczerze to mam to w dupie

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
grom1234 - Ja to tez mialem w dupie, ale czasem spotykasz takiego Onetowca Off-line. Idziesz sobie na impreze/uczelnie, wspomnisz cos komus o jakiejs walce i wyłania Ci sie taki lamer, z całym swoim arsenałem argumentow. Masz 2 wyjscia albo sie z nim kłocisz (po paru takich typach zrezygnowalem, szkoda nerwow, czasu i pracy) albo go olewasz ( i w tym przypadku niestety nie dzieje sie tak, ze ludzie doceniaja to co mowisz i mysla sobie "hmm mądry czowiek, pewnie ma racje" - nie oni zostaja z tym baranem i słuchaja jego kocopałów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
No jasne ze gdyby dostał parterowca to by poległ, ale myśle ze z takim Huntem nie miałby wiekrzych problemow. Jeszcze zalezy w jakiej Mike jest formie teraz.
Tyson jest juz za stary ale odpowiednie przygotowanie obrony w parterze i przed obaleniami (tak z 2 lata) i mógłby coś juz śmigać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Ale co na to poradzić, ja tam totalna olewka bo z głąbami niema co gadać.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
wooo. ja chce taką koszulke!!!!:) vitor+mike wspanialeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Jak juz ktos napisal moim zdaniem Mike sprawdzilby sie najlepiej w roli Ring Girl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Tyson raczej nie bedzie walczyl to jest taka maskotka ktora ma dobrze reklamowac PRIDE.

brak dewizy;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride OWGP Semifinal 2006-kolejne pary

Następny temat

Wand wypowiada się na temat CroCopa

WHEY premium