SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek nowe 26/27

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
sylwetka bardzo dobra ale ten tatuaż

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
moje pierwsze skojarzenie z tym tatuazem

"oko, kakaowe oko"

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Pokaż potem tą dziarę jak skończysz...

bicepsy przodem elegancko wyszły

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
Jego, dziara, jego ciało, jego sprawa.
Gdzie w salonie robiłeś czy jakiś kumpel ci robił?
Jak w salonie to ile liczą za coś tak dużego? Wiem że dla każdej dziary inaczej ale tak mniej więcej chce wiedzieć
Wrzuc foty jak ja skończysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SebaWlkp ja płacę 1,5 tyś... a robię w salonie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wrzucam dwa nowe zdjęcia jak będę w lepszej formie to dam coś jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
doobrze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
sylwetka fajna

taka "zdrowa"

a ten tatuaz na plecach co przedstawia bo troche nie kaman co to jest

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tatuaż to jest własne wykonanie kumpla bo jest dużo przerobiony od oryginalnego... są to pazury trzymające oko... ale to jeszcze nie skończone :) czekam aż się zagoi i na samej górze będzie napis może w gotyku ale jeszcze się zastanawiam jaki napis tam umieścić ... do tego dojdzie jeszcze biały olejek między pazurami i będzie jeszcze troszkę innych zmian :) w planach jest drugi tatuaż ...tzn... chodzi o zakrycie tattoo na prawej ręce :) bo to była moja pierwsza dziara jak miałem 13 lat :) ale co będzie to nie wiem bo mam na kompie ponad 15 tys projektów i jest ciężko wybrać bo jest wiele dobrych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia 16 lat

Następny temat

Brzuchy SFD łączcie się ;D

WHEY premium