SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy V

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
Gregor daj mu spokuj gościu

Zmieniony przez - -sailor- w dniu 2008-02-21 12:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam na mostek podjechac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
Zapraszam i tak wiem ze nie przyjedziesz TATO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Siema cłopaki niektórzy widze ,ze nie obijają sie i ciezko pracuja. Na duzy plus widze poprawe u Głodzia- mam nadzieje ze dasz rade pokonac desenoatora bo gore masz wiekszą, nogi jeszcze jak dotniesz to bedzie very git popracuj nad pozowaniem bo to jest najwazniejsze i trzymam kciuki za Ciebe
Teraz troche słów o mnie. Od duzej ilosci injc zrobił mi sie pakudny ropien ale na posladku tylko,ze nie wyszedł na zewbnatrz tylko poszedł w głąbciała ,az pod miesnie posladkowe był tak dzy ,ze lekarz jak to zobaczł t od razu mnie wziął do szpitala i w trybie nagłym operował bo było zagrozenie ,ze nie dociagne do dnia nastepnego bo ropa sie zmiersza z krwią i kaput. Na operacji sciagneli ponad pół litra ropy , pozniej wsadzili mi dwa dreny w głab na 10cm i jeszcze przez 3 dni sie z nich sączyło.Dzisaj dopiero wypisali mnie ze szpitala byłem tam 10dni . Jeszcze przez 6 dni bede miał sączki , takze ysle ze za okólo tyd wróce do treningów
Narazie bede jechał do kwitenia na mono i shocku , a pozniej ostra jadza bez trzymanki bedzie .Ten sezon poszedł z dymem ale nastepny bedzie należał do mnie. Powiem tyle do tej pory byłem zmotywowany do ciezkiej pracy a teraz jestem zdeterminowany na 100% .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
no i tak ma byc
fajnie ze worciles darek
zdrowia zycze

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
lipa Darek
biles undery jakies?

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Dariusz wspóczuje wiem jak to jest szykowac sie na zawody

juz nie chodzi o $ tylko o to ze sie meczysz a tu nagle boom i chooj

w kazdym badz razie powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Nie towar był ok po prosty za dzua ilośc incj , a waliłem winko zambona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
afajne jazd są na dolaraganie dawali mi go za kazdym razem jak co robili przy tym bo rana bya za***iscie głeboka i za kazdym razem musieli by mnie usypiac ,a tak dawali mi dolargan czekali poł godziny jak bede mial odlot i grzebali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
szybkiego powrotu do zdrowia i formy Darek, wiem ze jeszcze o Tobie uslyszymy
dzieki tez za slowa wsparcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla początkujących.

Następny temat

Rzeżba + Sila Potrzebna pomoc !!

WHEY premium