SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy V

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
BL nie wiesz czy przypadkiem do Ciebie na silke chodzi Adam Chudecki?
ostatnio kumpel mi pokazal jego zdjecia, a wystroju wnetrza podejrzewam ze to moze byc tam gdzie Ty cwiczysz- a pytam sie bo mialem z gosciem laborki z fizyki na 1-szym roku.
A tak wogole to gdzie cwiczysz (i czy np. nie ma jednego wejscia za darmo zeby zobaczyc jak to tam wyglada? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814


a tutaj jeszcze dla porownania fota z lipca - dopiero zaczynalem cwiczyc, potem znowu break do listopada i od tamtej pory cwicze juz regularnie, ale dla tych ktorzy mowia ze mala klatke mam na najnowszych zdjeciach niech zobacza jak to wygalalo wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Glodziu ja widze ze Ty to troche taki lalus byles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mi to wygląda na jakiegos inteligenta z biurowac, albo przedstawiciela funduszu emerytalnego
Ogólnie spox.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
A ja mam chorą wizje Jonego na zawodach...
poczekajcie śedziowie ja już naprawde wychodze...
po 10 minutach... No jeszcze chwilke...
po 20 minutach... no już końce rozgrzewke
po roku.,.. wychodzi jony w bluzie i dresie na scene javascript

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13832
Gregor daj foto bez lustra bo podejrzewam że lustro masz powiekszające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
chodzi do body adam rano pewnie twój wykładowca?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
kiedys mialem z nim zajecia- Adam Chudecki sie nazywa, wiek tak pod 30 lat- doktorant. Ladnie gosc wyglada
Lodzianin, a w body jest moze jakis darmowy trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje lustro pomniejsza a ja jestem do***any jak drzwi do stodoly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z tego co wiem to nie mozna wykupić jednorazowe wejście ale nie wiem ile kosztuje.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla początkujących.

Następny temat

Rzeżba + Sila Potrzebna pomoc !!

WHEY premium