SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy V

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
bili wez bombe havlet powodzenia :) pokaz fotki jakies przedramiona tez mozesz wrzucic chetnie ozbacze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Innym to nie przeszkadza.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
ignorujcie tego pajaca - to go jeszcze bardziej z równowagi wyprowadzi wasze odpowiedzi go tylko nakręcają. Nie odpisjcie nic to w koncu go zje frustracja i sobie pojdzie


psychologia sie kłania

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
body czekaj bo bede robic ostra forma na wakacje juz zaczalem nawet 30min aero po treningach szamka po polsce juz tylko dietetyczna jakis dobry cykl i bedzie slodziutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
Center nawet gg nie mam
sfd.pl to jedno z pierwszych forum na jakim się zarejestrowałem i udzielam się
nie mam telefonu z aparatem, aparatu i skanera
ogólnie to z obsługi komputera jestem trochę zielony choć studiuję na polibudzie ale wolę matmę, fizę i programowanie

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
ale opowieść z profilu wymiata pierwszą kreatyne mam zamiar wziąć w 2009 roku


a ja boldka użyje w 2012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no kurva mać, ty weź ********laj stad
trzeba ci to jawnie napisać
t nie jest temat do takich rozmów jakie ty probujesz wszcząć
i spamujesz tym samym tylko
przyjdzie jakiś mod wyłapiesz bana i po temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
Przegibon ja tylko podważam ZASADY WZROSTU MIĘŚNI PANUJĄCE NA SFD.PL
widziałem już trochę osób, którzy nigdy nie byli na siłowni tylko ciężko pracowali np. na roli czy w przemyśle, wojsku (pracowali długo i przeważnie codziennie co jest "sprzeczne" z zasadą "regeneracji"), a byli lepiej zbudowani i silniejsi niż przeważająca większość ćwiczących na siłowni i nie pilnowali tak posiłków i białka oraz snu (o suplementach i sterydach nie wspomnę)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
więc bardzo przepraszam, ale odnośnie tych treningów, diety i suplementów nie wiem czy nie oszukujecie (wniosek z własnego i mojego otoczenia doświadczenia życiowego)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
ale choy nas to obchodzi


jak przez to bedziesz rosl to idz kurva na siano i rosnij, zjedz mandarynke i dalej rob

przechwalasz sie jakis bohater bo kurva nie bierze sterów no to wygladasz jak wygladasz

zaloz bloga i sie wyzal

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla początkujących.

Następny temat

Rzeżba + Sila Potrzebna pomoc !!

WHEY premium