SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy V

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 568362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B i dobrze ... wazne ze nogi potrafią zabić i choooyyyy , i tak je do***iesz do maja pewno sam dopiero teraz zaczalm robic nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
a to Ci kurva artysci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nie jest źle biorąc pod uwage że ich nie robisz
ile tam jest w udzie

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2008-01-19 16:41:26

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małe to nie sa , wiecie jakie są fotki jeszcze przy takim wzroscie to mierza pewno dosc duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
ja mam 66 w udzie przy 170 i jest za malo, wiec 64 to tez za malo

No ,ale jak nie lubicie robic nUk to juz ****

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
nie wiem co sie do jego nog do***aliscie lyda duza udo duze tylko, ze zlane na pewno nie ma jakichs szczegolnych dysproporcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
P********* bzdury.Do łap Łukasza to te nogi jak od pinokia.Chvjnia na maks.Widać,że kość potężna i obwód jest nie mały ale to wszystko.Inna sprawa,że sam ostatnio dochodzę do wniosku,że przebudowuję sylwetkę i zmieniam jej proporcje.Kulturystyczne nogi do niczego nie są mi potrzebne,tylko problem z nimi.W ubraniu i tak lepiej wyglądają szczuplejsze,co nie znaczy,że mają być chude.Nogi Bombowca chude nie są.Prawda jest taka,że dość mam odruchu wymiotnego i zawrotów głowy na treningu nóg.Ostatnio zrobiłem bardzo przyjemny trening,na rekreacyjnych ciężarach z krótkimi przerwami między seriami,bez żyłowania i czułem się świetnie.Wiedziałem,że dostały swoją porcję pracy a nie czułem się jak wyżęta szmata.Generalnie B,jest za***.iście,biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.Ja byłbym już szczurek na Twoim miejscu.Qurak,widywałem Twoje foty robiące lepsze wrażenie ale wiem jak zdjęcia przekłamują(światło,kąty itd. itp.).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale przysiady sa fajne, czuc adrenaline

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja tez od ponad 2 miesiecy (albo dluzej ) nie robilem nog i teraz az sie boje zrobic dobry trening bo pozniej nie bedzie mozna chodzic,ale nie jest najgorzej lydka 48-49cm , udo 71 cm

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
bl dzieki za szczerosc ale wiesz ze temat nog i tak mam w dupie jordan ty to jak michelin bedzies znie dlugo jak bedziesz jadl syfy na bramce widze po znajomych sam jem ale ja to ja

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla początkujących.

Następny temat

Rzeżba + Sila Potrzebna pomoc !!

WHEY premium