SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu nie HMB ani kreatyna tu SPAM'post się zaczyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163952

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja np lubie moleste z albumu nigdy niemow nigdy nielubie pl hh ale molesta jest jak jak i wwo.

pare kawalkow z tej plyty takich agresywnych ze cwicze slucham dokladam krazkow i jazda .

Ostatnio mi sie przypomnial ziomek odemnie z miasta troche poryty siedzielismy u niego kiedys jaralismy ziolo i zaczal nam historie opowiadac o swoim zolnierzu.
Gosc ja wiem z 28 lat sporo wbijal i cpal ogromny nie byl ale z 44 mial ale juz bylo slychac ze porylo go.
i gadamy sobie i zaczal opowiadac o kliencie ze gosc ma klucze do jego chaty i np on do niego dzowni jak go w chacie neima i mowi mu ze ma smeici wyniesc albo pranie zrobic albo posprzatac zanim wroci i **** albo pojechac do niego do miasta przywiesc mu opety taksowka wrocic i jeszcze zaplacic za to .
albo trenowal klienta gosc wpaqdal do niego a on mowi ty ****a 30 pompek robisz bede Cie trenowal tera jak chcesz mnie takie miesnie jak ja(napina sie) to musisz trenowac ciezko pompki za******laj a zaraz przysiady i potem bijemy sie masz mnie uderzac .
i **** trenini mu robil gosc mial pojechane bo dzownil do niego o 4 nad ranem na***any ze soku niema i gosc szedl do sklepu po sok
potyty beret mial zdrowo poszlismy po browary do sklepu i z kumplem zaczelismy sie smiac jak **** najarani z jakiejs historii podchodzi on i mowi ej chlopaki ****a nie tak glosno tu mojej mamy kumpela pracuje i powie wszystko mamie po czym po chwili mowi ej pomyslcie o czyms normalnym sobie i taki tekst"ej chlopaki zobaczcie jaki fajny blok" jak to powiedzial to wy***alismy takim smiechem ze **** niemogl nic glupszego za***ac .
i siedzimy potem w chacie i nagle ktos sms napisal jakis jego ziom wpadl wlaczyl dzwoniek jakis i nagle ziom oszlalal i taki tekst" ej ****a panowie wylaczamy komorki i wsyscy kladziemy tam na stol bo swiecie sie robi oraja mnie te telefony kazdy na******la tu cos gra tu jakis dzwiek prosze wylaczcie je" hahaaha okrutnie.
taki oftop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
"nie rozmawiaj tak do mnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
center ty to zawsze sie rozpiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sam przywiozlem z tyrcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
a kolega tez ma turka

czytnijcie generalnei to ****a nieda sie tego opisac ale chacha zryta na maxa 2 glosy naraz mowili i gosc zara w****iony bo zdezorientowany siedzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Karol, przepraszam...

Ja mam w szufladzie trzy opakowania Alchemii. Zobaczymy jak klepnie.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Siemka emka e L L L o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
What's uuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppp!!!

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Roz***ałem noge na Wf po **** tak na******lałem w tą piłeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Teraz nie bedziesz cwiczyl nuk?

Push The Limits!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omka250mg/3tygodnie pytanie

Następny temat

prop Farmaka

WHEY premium