SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu nie HMB ani kreatyna tu SPAM'post się zaczyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163958

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
https://www.sfd.pl/Sterydy_i_Hormony_by_powiększyć_piersi-t359504.html


ahahahahahah; siedze i sie z tego brzechtam :D

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no siedzi sedzi w glowie wiadomo ze niemasz zeby kogos bic odrazu ale jak ktos Cie zachaczy albo pani w sklepie za dlugo podaje towar najchetniej bys ja wyzywal bo akurat Cis ie spieszy bo jedziesz gdzies a chciales jeszcze szlugi kupic w sklepie obok i takie wiesz peirdoly ze ktos Ci drogie zablokuje bo zawsze sie spieszysz itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
bylem se na sushi,zarlem jak wiepszyk, teraz winko pije i patrze jak rosne

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja dzisiaj w******lam ale raczej z polki slodyczy w nagrode za udany tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Co do tego powyzej to mam od zawsze,nie znowsze anemików dlatego.Anemik niemogby byc moim znajomym ani flegmatyk..
Dzisiaj czarna w sklepie liczyla centówki to sie pytam czy wiecej tego nie ma bo mi sie spiesze korva do pracy.
Idac centrum miasta staram sie na ogol isc z kultura i omijac ludzi etc..
Czasem yebne kogos z bara bo patafian idzie na mnie jakby specjalnie a ja kankana tanczyc nie bede po ulicy.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Ja z 15min temu zjadlem jaki Josh Lamb..Nie wiem co to korva..jakas pikantna baranina z ryzem (chyba po zydowsku czy ki choj),ale dobre.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ja upatruje sobie angoli na imprezach i tez ich z bara na******lam ze leca w sciane ale to takich specjalnych co w****iaja np zle odnosza sie do pracowinkow ow dyskoteki czy klubu lub mysla ze sa fajni i zaczepiaja slabszych lub kpia z nich i szukam takiego delikwenta co np zamiast dac kelnerce do reki rzuca bankonty za nia na podloge i spotykam go jak idzie z drinkiem sobie i komponuje go w sciane starajac sie zrobic to tak zeby drink mu spadl lub sie wylal.
Co jak co ale chamstwa nie zniese i buractwa ktos ciezko za******la na pare funtow a taki ***** co mu stara dala na impreze 70 funow bedzie cwaniaka rznal o nie ****aa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Nie bawi mnie prostowanie cwaniaków jak komus obecmu cos robia.Swojego nie zostawie co prawda.Nie moja sprawa ogólem,swiata nie naprawisz.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ale czasami sprawia mi to przyjemnosc szczegolnei jak na***any jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ty serio central mowisz ze widziales jak ktos kelnerce kase na podloge rzuca?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omka250mg/3tygodnie pytanie

Następny temat

prop Farmaka

WHEY premium