SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tu nie HMB ani kreatyna tu SPAM'post się zaczyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163987

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
To jak pisalem kwestia psychiki.Obecnie po alkocholu nie mam zjadzdów zeby komus doyebac

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no
najpierw klient na******lal pusta butelka w lade dosc mocno zeby przysla i go obsluzyla i ona byla zajeta czy cos i na******llal dalej ze juz tym w****ial bo jak wiesniak sie zachowywal ona w koncu podeszla zamow i rzucil jej 10 funow za nia i sie zasmial do kumpla.
na***any w****il sie chyba tym ze tak dlugo czekal ale w****iaja mnie tacy wiesniacy nigdy nie zaczepiam nikogo to moja zasada bo burakiem i wiesniakiem nie jestem zawsze jak sie na***ie zachowuje sie kulturalnie przepuszczam ludzi itd staram sie byc mily ale jak widze takie cos to bym rozniosl. bo sam ****a pracuje teraz w klubie i wiem ze ciezko dosyc te barmanki za******laaja jak **** i jeszcze musza odpowiadac jak sie kasa niezgadza a csesto tak jest i to raczej nie ich wina podejrzewam takiego supervisora ****a ***anego cwaniaka co zanosi szuflady do managera z kasa i wydaje mi sie ze podbiera hajs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim,co za bydle z tego ****a,tez wiem jak kelnerki maja prze***ane, byl czas ze wszystkie moje dziwczyny byly kelnerkami bo tylko w knajpach moglem je poznacalbo na silce
wiem jak maja prze***ane w duzym barze czy knajpie,wiesniaki sobie popija i mysla ze jak kelnerka jest mila i sie usmiecha to juz na nich pali

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
no no no...ale z was porządne chłopaki

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tzn to nie je kelnerka ot jest laska za barem co obsluguje bo jest BAR TENDER:D kelnerka to ta chyba co chodzi po stolikach

no pedaly sa idzie gosc od zbierania butelek klient sie do niego smieje podaje mu btelke tzn tak wyciaga reke i jak ten wyciagnie by ja wzaisc to zrzuca ja na podloge zeby z podlogi podniosl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
kurva oglądałam tą TCHP i widze że duzo osób nie ma za grosz samokrytyki z gawlem na czele który wyłapuje same fejki bo mają go za...ee ee

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
zeby bym powybijal takiemu

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ladne bydlo tam macie u nas kulturka, jak jest dym to znaczy ze albo polacy albo ruscy sie bawiaewentualnie chorwaci czy serbowie,inne nacje jak francuzi wlosi czy szwaby to tylko dra ryja i na policje dzwonia

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
jaro pozamiatałes teraz

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
tutaj niektorym do glowy wrecz nie przychodzi ze mozna kogos uderzyc
wiec jak taki italianiec drze ryja to mysli ze mnie np.zakrzyczy i zawsze blisko podchodzi wrecz ustawia sie na strzal z banki
miny ich i ich kolegow sa bezcenne po takim strzale,zawsze mielismy tutaj ubaw z nich
tylko trza szybko spie.rdalac bo po takim strzale to oni leza na ziemi niby ze cos im sie stalo,a ich kumple na policje odrazu dzwonia i uciekaja

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omka250mg/3tygodnie pytanie

Następny temat

prop Farmaka

WHEY premium