SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trufka prosi o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 780 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24062
mam podobny problem za tydzień na kilka dni jadę w góry ,dostępu do kuchni w ogóle nie będę miała , więc pewnie michy nie dam rady czystej pociągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Na razie wymyśliłam tylko tyle, że stworzę sobie sama musli na śniadania. Masz jakieś pomysły, co zabrać do jedzenia? Coś co się nie popsuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 558 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22950
ja na śniadania na wyjazdy zabieram płatki owsiane, odsypane porcjami do woreczków na każdy dzień. Dodaję rodzynki, orzechy laskowe, żurawinę i odżywkę białkową. Na miejscu będzie pewnie można upolować jakieś ptactwo i upiec na ognisku najwyżej :D

http://www.sfd.pl/Meybee_/_Road_to_be_Iron-t804665.html

Cycling macht frei!
02 Orlen Marathon: 05:13:47
35 Maraton Warszawski: 05:26:29
32 Maraton Warszawski: 05:58:52
Half Ironman: SOON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
O właśnie o czymś takim myślałam :) Wpadły mi do głowy jeszcze puszki z tuńczykiem :)

Mój dzisiejszy trening:
Oprócz tego jeszcze rower na dobicie się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Dzisiejsza miska - nic więcej w siebie nie wcisnę, jest za gooorrrąąąąccccoooo!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Dzisiejszy krótki trening i miska. Brak apetytu dzień drugi...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Miska z dzisiaj i na jutro. Skusiłam się dzisiaj na loda, nie wytrzymałam. Poza tym nadal przez tą potworna pogodę nie chce mi się jeść i mam problem, żeby cokolwiek w siebie wcisnąć.

I dzisiejszy krótki trening. Robię cały czas progres z ciężarem :) to cieszy :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Dzisiejsza miska oraz trening.

Ja sierotka Marysia pomyliłam na początku dzisiaj ciężar robiąc MC. I jeszcze sobie myślałam, ech jakoś ciężko, a miałam bagatelka 10kg więcej niż myślałam, że mam :) No nic, jak się nie umie liczyć to trzeba dźwigać :) Także progres był. I generalnie bardzo się dzisiaj skatowałam, cały czas staram sobie dać mocniej w tyłek i na końcu już z nogami było super ciężko. Cała się czuję jak z waty teraz, dobrze mi tak :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Dzisiejsza miska i trening. Cały dzień poza domem i ciężko było coś jeść porządnie, a jeszcze ten nieludzi upał :(






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4438
Miska nie wyszła, nie wklejam, wstyd :( i dzisiejszy trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto nie je masła ten pederasta! SPAM %-)

Następny temat

Odtłuszczanie pączka - redukcja!

WHEY premium